www.sudzibas.lv Čili Pica Slikts serviss.

Čili Pica - Slikts serviss.

Eju tur reti ēst, bet biju origo ar draudzeni un tas bija mums tuvākais restorāns, jo bijām izsalkušas. Gaidījām kamēr kāds atnāks, pēc kāda laika atnāca tikai, pasūtījumus pieņēma diezgan neinteresēti, itkā nebūtu ne miņas no dvēseles. Es pasūtīju sēņu picu, bet man atnesa pavisam ko citu. Neko neteicu, jo ēdiens ir ēdiens, pica bija garšīga, bet pārāk ātri atnesa, itkā tā pica būtu sasaldēta un nopirkta veikalā, un pēc tam sasildīta krāsnī. Neatnesa nekādas mērces, pašas aizgājām un palūdzām. Sākumā pat nejautāja, kā mēs maksāsim - atsevišķi vai kopā. Iedeva katrai čeku, draudzene par sevi samaksāja, bet man tika neskaidrs čeks. Man bija jāmaksā par sevi un savu draudzeni. Bijām apmulsušas, bet beigās bija labi, saņēmu naudu atpakaļ.

20.12.2019

T Turkey901 20.12.2019

"pasūtījumus pieņēma diezgan neinteresēti, itkā nebūtu ne miņas no dvēseles."

Tur strādā zombiji, garas stundas par štruntīgu atalgojumu, lai Jūs tiktu pie lētām picām, par kādu "dvēseli" var iet runa?!

L laura232 20.12.2019

Riga galerija jagaida ilgi 20 min kamer kads vispar pienaks pasutijumu pienems un 40 min pats pasutijums. Var doties drosi tur

Dattebane 21.12.2019

protams, ka ir tādi darbi, kuros strādā daudz, bet maksā maz. strādā tāpēc, lai varētu apmaksāt sev svarīgas lietas, tas ir skaidrs, bet ne par to iet runa. biju iepriekš tur, apkalpoja ideāli, bija jauks un dzīvespriecīgs personāls. būtu vienkārši ieteicams šādās profesijās uzsmaidīt, jo pēdējā reizē tur likās, ka vaino mūs pie viņu "zombiju" darba. and that's the tea.?

B beer 20.12.2019

Interesanti, kopš kura laika ieskrietuves kā čilli pica būtu kļuvušas par restorāniem?

Dattebane 21.12.2019

ļoti atvainojos, ļauj man izlabot - ieskrietuve* :))

BondsBonds 21.12.2019

Parāk ātri izpildīja pasūtījumu. Par to sūdzēties? Nes par vēlu, nes par agru tāpat slikti. :d Nav dvēseles? Tas ir apvainojums? Nu, zini. Tas tikai parāda, ka ar šo iestādi viss ir kārtībā. Izskatās, ka šodien atradīsi iemeslu pasūdzēties par jebko.

Dattebane 21.12.2019

katrs var šo saprast savādāk, bet, ja noteiktas kategorijas ēdienus atnes ātrāk nekā tam būtu paredzēts, tas nav labi. whatever floats your boat, bet tas būtu jāzin, mīļo cilvēk.;)

Džozefīne 21.12.2019

Lasot visas šīs ''sūdzībiņas'' tā arī izskatās, ka cilvēkam nekad nebūs labi, nekad! :D

B biznesaklients 25.12.2019

"ja noteiktas kategorijas ēdienus atnes ātrāk nekā tam būtu paredzēts, tas nav labi" pati saprati ko uzrakstīji?
Iepriekš pateicos par atbildi, kuras beigās būs kāds random teiciens angļu valodā

O Otis 21.12.2019

''''Neko neteicu, jo ēdiens ir ēdiens, pica bija garšīga, bet pārāk ātri atnesa'''' Pēc kādas mērvienības tu aprēķināji, ka tā pica tika par ātru atnesta? Varbūt jūs pašas , kamēr ķiķinājāt par stacijas b*mžiem, tikmēr nemanījāt kā laiks paskrien? Tavai zināšanai - ja picas mīklas sagatave ir gatava , tad pašas picas cepšanai tiešām nav nepieciešams ilgs laiks.. Palasi kādu pavārgrāmatu.

Par tiem taviem čekiem neko nesapratu. Sākumā draudzene samaksā pati, tad tev uzrodas kaut kādi divi rēķini, bet beigās viss tiek atrisināts.

Secinājums - Sūdzībā bija tikai par to , ka picērijā/ieskrietuvē strādā dēmoni, tur nevienam nav dvēseles un steidzami nepieciešams eksorcists.

_ _Barons_ 22.12.2019

Ko vispār divas sievietes darīja ārpus virtuves?

/ UZMANĪBU - JOKS /

/Rekur bezmaksas Validols ??? /