www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Čili Pica - Slikts serviss

16.11.2020. Biju aizbraukusi uz Ogres “Čili Pica” picēriju, lai pasūtītu picu, tur sagaidīja meitene no citas valsts, kas cepa picas, un ļoti jauki ar smaidu norādīja, lai pasūtījumu veicu pie 2 meitenēm, kas sēdēja pie galdiņa, runādamas un nelikdamās ne zinis, ka esmu šeit. Tā kā publiskas vietas nebiju apmeklējusi kādu laiku, es nezināju, ka nedrīkst apsēsties pie galda, lai izdomātu līdzņemšanas pasūtījumu. Tālāk sekoja ļoti rupja izlamāšana un “Bitchy” skatieni no darbinieces puses. It kā nav nekas tāds, Pr ko būtu jāraksta nopietna sūdzība, bet, ja kāds šo lasa, tad ziniet - esmu sastapusies ar daudz jaukākiem oficiantiem šajā picērijā. :)

17.11.2020

T Taisnīgums99 17.11.2020

Kapec jauzsver, ka meitene bija no citas valsts?

E Enija Enija 28.06.2021
Slikta kvalitāte

Pasūtijām aveņu desertu tiamofood, diemžēl aveņu ievārijuma vietā atnāca aveņu udens. Desertu nav iespējams ieēst.

S Sudzibas.lv Admin 17.07.2021