www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Čili Pica - Slikts serviss

Ierodamies čili picā. Sagaidīšana jauka, piedāvā izvēlieties divus dažādus galdiņus zālē, apsēdāmies. Līdz šim viss ok. Tālāk seko pasūtījuma pieņemšana-meitene knapi saprot ko mēs viņai latviski pasūtam, pāreju uz krievu valodu, pieraksta pasūtījumu, viss ok. Turpinājums-vīram atnes nekorektu dzērienu, bērnam netiek nest ne dzēriens, ne ēdiens. Pēc pirmā lūguma, kad gaidījām svaigi spiestu apelsīnu sulu bērnam 17 minūtes, parādījās sula, neilgi pēc tam pica... Turpinām sēdēt un bērna pasūtījuma joprojām nav, vīrs paēdis, bērns palicis ar tukšu vēderu-neskaitot apelsīnu sulu! Es visu saprotu! Viesmīļi nav vainīgi, taču, ir jautājums par komandas saliedētību, zāles vadības organizāciju un cilvēku skaitu virtuvē, ja viņi netiek galā ar pasūtījumu skaitu. Neteikšu, ka vakars ir neizdevies, taču mana ģimene jūtas patiesi vīlusies!.

12.09.2020

S Spuris 13.09.2020

Domājams,ka iestādei labāk zināms cik darbinieki vajadzīgi.Jūs taču nebijāt vienīgie klienti.Un ja vēlme pēc augstakas klases apkalpošanu tad nevajag staigāt pa tādiem ātrās ēdināšanas ieskrietuvēm,taču gan iet uz restorāniem. Jūs domājāt ka ieskrietuvē Jums būs restorāna līmeņa apkalpošana? Varbūt apelsīni bija beigušies un skrēja pirkt sulai! To neesat padomājusi ?

K Kintija Kaulina 13.09.2020

Kāds tam sakars ar restorāna apkalpošanu?!?:D uz restorāniem es eju bieži un ne jau restorāns nozīmē to,ka tur uzreiz būs ideāla apkalpošana!ir reizes ,kad apciemojot kādu citu pilsētu Tu ar ģimeni vēlies pasēdēt arī bez restorāniem ! meitene skaidri un gaiši pateica,ka virtuve netiek galā,ka virtuvē uz auksto cehu strādā viena persona,uz karsto tāpat, tas tikai nozīmē to,ka ir PAR MAZ DARBINIEKU VIRTUVĒ! Tā ir patstāvīga Čili picas problēma,visos viņas apkalpošanas punktos Latvijā.

Paradeez 13.09.2020

Un jūs zinot šo Čili picas problēmu, vienalga ejiet uz turieni un tagad sūdzaties