Čili Pica - Pateiciba

Labdien.Velos pateikt lielu paldies viesmilitei kas stradaja 14.08 uz terasites. Bija lietaina pecpusdiena. Es ar draugu apsedamies uz terases un pasutijam vina pudeli ar citiem dzerieniem. Pa cik lija lietus tad vina mums piedava apsestes iekspusite,lai gan mes atteicamies,jo velejamies smeket pie galdina. Vina rupejas un centas par to lai mums butu viss kartiba un butu silti un erti. Taja pasa laika mes ieverojam ka blakus galdins vinu apvainoja par sliktu apkalposanu un ka ir tik ilgi jagaida. Verojot musu viesmiliti no malas mes sapratam ka tas ir gandriz ka suna darbs, bet virtuvei mes tiesam velamies izteikt loti skarbus vardus,jo tas nav normali ka ediens ir jagaida vairak ka 40 min. un sanemot to tas ir nekvalitativi uztaisits. Vai tiesam tikai viesmiliem ir jacensas uzturet klientus? Es vienmer esmu edusi tikai saja picerija,bet ar katru reizi parliecinos ka virtuve paliek arvien sliktaka. Cienijamie direktori un sefpavari nu ludzu dariet kaut ko lai nezaudetu savus klientus un lai viesmiliem nav del ta jacies.Es novelu jums veiksmi un izturibu un milzigu paldies par sis jaukas viesmiltes rupem.

K kamaii 20.08.2014

Es kā bijušais ČP darbinieks izsaku jums lielu pateicību par sapratni attiecība uz viesmīli un to, ka ne jau viņa to ēdienu gatavo.
Arī es dažus gadus atpakaļ tur strādājot no pavāru puses esmu saskārusies ar negatīvu attieksmi gan pret pārējiem kolēģiem, gan pret klientiem. Lielākoties tur strādā mazizglītoti provinciāļi un urlas, kas pat vissīkākās domstarpības vai darba procesā radušās problēmas risināt ar klaigāšānu un lamāšānos.