www.sudzibas.lv Čili Pica Neizcepta pica

Čili Pica - Neizcepta pica

Tc Zoom čili picērijā pasūtījām Ferara picu līdzņemšanai. Pasūtījumu izpildīja ātri - 10 min. Laikā izsniedza iepakotu picu. Atnākot mājās konstatējām, ka pica nav izcepta līdz galam - garoziņa pat zeltaina nebija. Salīdzinot ar ēdienkartē attēloto picu, šī bija skopi noklāta ar pāris tomātu šķēlēm, nedaudz gaļas produktu un bez ķiplokiem. Receptē norādīts, ka uz picas ir pētersīļi, bet uz mūsu picas bija dilles. Pica slīka eļļā!

10.08.2019

An

Tu Turkey901 10.08.2019

Izskatās puslīdz tikpat labi kā bildē, matu skaldīšana sākas!
Varu arī Jūsu foto piestrādāt foto redaktorā tā, lai izskatās tikpat labi kā foto.
Ēdienu forogrāfi ir profesija, kuriem jebkādiem līzekļiem jāizskaistina ēdiens ēdienkartē, kaut vai ar sienu krāsu no būvmateriālu veikala!

Jo jonnydeep 12.08.2019

Izskatās, ka Turkey901 ir eksperts visās jomās un pamatprofesija ir komentēšana sudzibas.lv. Nevajag gudri di*** par lietām kuras nemaz nezini. Ja neapmeklē Čilli picas restorānus, tad nevaja te stāstīt pasakas, ka viss vienmēr ir ideāli. Gadās arī pusiceptas picas un arī tas, ka ēdienam trūkst ēdienkartē norādītās sastāvdaļas. Un tur pilnīgi pofig, kā izskatās bildē, visu nosaka kā tas, kā tas ēdiens garšo.

Kr Krista 27.09.2019

Tev ir kādas problēmas? MISS aizstāvis xd
Es pati nesen ēdu čilī picā, atnesa praktiski aukstu ēdienu! Un kad lūdzu rēķinu, gaidiju to vismaz 15 min
Apkalpošana un serviss ir briesmīgs. Aizej pats kādreiz paēd, ja finanses ļauj :)

Tu Turkey901 27.09.2019

Aizej labāk pati apēd kaut ko veselīgu, no picām uz pak*ļas bikses pārplīsīt drīz vien, ja vēl nav paguvušas :)

hola_amigo 10.08.2019

Tie silto zemju iedzivotajiem ir populari parliet olivelju miklas izstradajumiem

Džozefīne 10.08.2019

Slīka eļļā, tas ir krietni pārspīlēti teikts. Brūnumiņa trūkst, bet tas arī viss. Jums cilvēkiem nekad nekas nebūs labi.

Kr Krista 28.09.2019

Es varu ēst ko gribu un kā gribu, turklat, es neēdu picu, bet gan normālas brokastis. Kārtējais muļķis otrpus ekrānam, kam dzīves nav.
Pašam bikses pa šauru, ka tik droši runā?

Ot Otis 28.09.2019

Nesatraucies. Te jau sen viss ir aizgājis galējā humorā.
Katram ir tiesības ēst, ko katrs pats vēlas, un ko organisms prasa. Ne citu darīšana gar tavu šķīvi vai kilogramiem un ēšanas paradumiem,
Tādiem te 'bikšu plēsējiem'' un visu citu neveselību piesaucējiem pašiem parasti ar tām uzturvērtībām acīmredzot ir švaki, ja bāžās cita šķīvī.
CHILL (hihihi)

Bet par Čili gan neiesaku pat iespringt. Sen tā vairs nav vieta no kuras prasīt vairs kādus standartus. Ja reiz viņiem pašiem ir pilnīgs PO, tad vienmēr var atrast arī citas vietas kur paēst ārpus mājas. Vai labākajā variantā pašam gatavot.