www.sudzibas.lv CIK ILGI TO VĒl PACIETīSIM? CIK ILGI TO VĒL PACIETĪSIM?

CIK ILGI TO VĒl PACIETīSIM? - CIK ILGI TO VĒL PACIETĪSIM?

Sveikiņi!Vairāk atrodos ārpus Latvijas, tāds nu man tas tālbraucēja darbs.Taču kad kārtējo reizi atgriežos LV, uzreiz sāk besīt degvielas cenas un mūsu*tautas*kalpu jaunie murgainie nodokļu likumprojekti!!!Cilvēk, atceries un iegaumē-par transportu nodokli pacēla, pagaidija tautas reakciju-klusums, tāttad var celt vēl augstak, neviens taču nekā nesaka!!!Tas pats gaidāms ar īpašuma nodokli-apetīte rodas ēdot, pagājušo gadu bija tikai izmēģinājums, šogad jau vairāk, nākamgad vēl vairāk-mēs zagsim, a jūs lohi tik maksājat..ATCERIES, VISI ŠIE PIEŅEMTIE PROJEKTI NEKAD NETIKS ATCELTI!!!JO MUMS TAČU VISS VIENALGA..Degvielas cenas pie mums diktē *STATOIL, NESTE, LUKOIL*, un esi stipri liels jenots, ja domā ka šajās DUS ir labāka degviela-cena gan, visa degviela nāk no mažeiķu naftas!!!Tikai šīm 3 dus tiek jauktas ķīmiskās piedevas pie DD, lai nesabiezē, LV nav ziemas dīzeļdegvielas!!Tikai NESTE vienīgā no Skandināvijas ieved savu benzīnu, kurš nebūt nav tas labākais, bet ķīmiskākais gan..Degvielas cenas jau ir pie mums kā Vācijā pa brīvdienām, kuru valsti nākamo ķersim-Itāliju, kurā degv. maksā ap 90.sant.litrā??BET KURĀ ARĪ ALGAS IR NO 2000.eur-3000.eur, tas ir no 1400.ls, lidz 2100.ls, un kur arī pārtika ir lētāka un arī alkahols, cigaretes gan 4, 50 eur.TĀ KA STIPRI DER PADOMĀT, KUR PILDĪT MAŠĪNU, UN VAI VIENMĒR SĒDĒT MALĀ...KĀ CEĻAS CENA DEGVIELAI, TĀ VISS PALIEK DĀRGĀKS...

D

S Sarmīte 03.01.2011

Ko iesaki darīt? Visi nevar izbraukt no valsts. iemesli dažādi. Valodas barjera, mazi bērni. Kaut kādi
nebūt īpašumi, nevērtīgi bet mīļa piemiņa.

U unk 03.01.2011

Mņāaaa, te nu gan gribot negribot jāpiekrīt autoram!

H harijs 03.01.2011

Ja tauta b'us vienota un boikot'es visu varb'ut b'us pan'akumi, bet latviesi vienmer ir bijusi cērpjami.

S Svešinieks 04.01.2011

Es ilgi turejos bet ari došos prom, vairs nevaru. Pavergošu bet vismaz ģimeni varešu pabarot. Un atpusties no musu nodokļiem.

D DADŽULIS 05.01.2011

Jā, ar to aizbraukšanu tā ir, kā ir..Esmu dauzās valstīs bijis un daudz redzējis..Taču varbūt der paekatīties tepat uz Krievijas pusi, tur vairāk iespēju, vismaz nav debīlo Poļu, kas gatavi vispār pa kapeikām rukāt..Maskavā un Pīterā ir tīri reālas iespējas nopelnīt, kā arī ja vispār pārvākties uz Krieviju-sevišķi tiem, kuriem lielas kred.saistības-LV bankām krivijā rokas pa īsām..Vēl variants Skandināvijas valstis, taču te bankas jūs ātri noganīs..Mūsu bāliņi izdarija kļūdu, ka taisija toreiz to haju pa Vecrīgu, a vajadzēja pie Baltezera, Jaunmārupes, Jūrmalas pilīm-garantija, būtu iedarbojies, katram taču sava māja un āda tuvāka..Varbūt tagad, kad arodbiedrības rīkos piketus, tomēr der izkustināt savas p...as, kā t oreiz, kad sargājām #achūnās neatkarības saknes#puča laikā???Mums taču darbavietas nevajag, ja var uzlikt lielākus nodokļus..No autora..

E edža 28.01.2011

Izpostījām PSRS, izpostīsim Latviju, Eiropas savienībai liksim trūkties... Vai mēs neesam bandītiska tauta gadījumā?

E edža 28.01.2011