Cietumnieki - Janis Belte

Walmieras cietumnieki Janis Belte, jānis jercēns dziwo smiltene trauce cilwekiem dziwot! Draud un ta!

J

H HugoDjego 13.03.2010

ja jau brīvībā, tad nav vairs cietumnieki;)

ž žurkaKornēlija 14.03.2010

Par ko tad šie walmieras cietumnieki Tev draudēja, pastāsti tad līdz galam!!!Ko viņiem neizdariji pa prātam?nezini, ka viņi jau tā ir cietuši un iznakot ārā gaida cilveku sapratni un līdzcietību, a Tu šitā...draud un vēl sazin ko...stāsti!!!:)))))))))

A Adjgm 14.03.2010

Nju ka wini draud ka iznaks arā salauzis wisus kaulus :( nokeršot tad nebus labi :( wini wel jau sēž! Nezinu es winus ta nemaz nepazistu!

K ksenija 14.03.2010

cietumnieki tacu dzivo cietumos, vai tad tagad cita kaaartiiba?

P pufa 14.03.2010

Brīvā režīma cietumos ir brīvdienas, kad izlaiž civilajā dzīvē. nu džeki atzīmē to.

H Hugo Djego 14.03.2010

Jani, tad jau būsi viņus nostučijis, tāpat jau kaulus neviens aiz neko darīt nelauž...

K Kolčaks 14.03.2010

Esmu obščaka turētājs Kolčaks.Mēs ar drugānu Gļebu kontrolējam visu Valmieru. Stukačus mēs nolaižam pa pisoku.
Vai liekam uz palodzes uzzīmēt gaili. Koroče, ja būsiet labi pacani, tad dzīvosiet. Vēl uzsaukšu kādu paciņu šņaucamo.

M Maris 16.03.2010

Kol4aks lohs tu esi ...

ž žurkaKornēlija 17.03.2010

Jāni, bet par ko tad viņi Tev tā draud?Hmm, man neviens cietumnieks nedraud un nekad nav draudejis...tad jau būsi pats auzās sabraucis, ne?Laidies prom uz UK jau laicīgi!!!:)))))

J janis 18.03.2010

es viniem zz neatsutiju tapec draud utt viniem jau tikai 20gadini

ž žurkaKornēlija 19.03.2010

a par ko tad šie cietumā tika?

R Rihards 19.03.2010

ej uz policiju. ko tu tē muldi???? kādu palidzību tu tē mekle????