Ciemakukulis - Apkalposana

Sodien 9.04.2014. sanemu briniskigu macibstundu kaa vajag tikt vala no klientiem, ja vini ir aizsedejusies 5 minutes pec darba laika:
1. Nevajag ieprieks bridinat, ka darba laiks jau tulit beigsies, bet vajag pardot visu ko vien klients nem, nokraut kaut pilnu galdu ar edieniem
2. Kad klients ir ienemis vietu pie galdina un nupat kaa ir keries pie omuligas savas izveles baudisanas vajag bez bridinasanas izslegt gaismu
3. Kad klients laipni ludz gaismu ieslegt lai varetu pabeigt maltiti, tiek ieteikts nevis tik gudri runat, bet atraak visu "stuket" ieksaa, pie kam atvelot tam konkretu laiku - 5 min.

Paldies Ciemakukula kolektivam, tiesam lieliska macibstunda
Ilvars

I

N neKārtībnieks 09.04.2014

Nu tev spēcīgi nervi vai mīksts raksturs. Es būtu visu tā pieķēzijis to 5 minūšu laikā, ka pēcāk ''laipnais'' darbinieks stundu varētu visu to laizīt.

A AleksandrsI 10.04.2014

Pilnīgi nepiekrītu šim! Ciemakukulī strādā tik atsaucīgas un foršas meitenes kā nekur citur! Nezinu ko Jūs viņām varējāt izdarīt, lai no viņu mutes tādi vārdi birtu! Un Ciemakukulis nav restorāns, kurš strādā līdz pēdējam klientam!

C Chiep_ 10.04.2014

Pirms ej iekšā kafejnīcā (vai arī kas tas ir), ir jāpaskatās līdz cikiem tā strādā. Nevis ievelties, kad vien vēlies ar domu, ka tevi tacu pagaidīs, vai tad citiem ir kur jāsteidzas.

S SantaDior 17.06.2014

Muļķības, pārdot var kaut 1 minūti pirms darba dienas beigām, bet tas nenozīmē, ka vari sēdēt un kavēt citiem laiku, nopirki un ej savu ceļu. Jāskatās uz darba laiku.

Tuziks123 01.02.2016

Produkcija ir laba. Meitenes arī ir labas, bet ir viena tantiņa Kuldīgas ielas 19, kas vienmēr neapmierināta ar dzīvi, vienmēr ir slikta attieksme pret klientiem! Biju pastāvīgais klients, tagat tur neko vairs nepirkšu,ir vietas, kur apkalpo daudz labāk!

E eduardskrabis 18.07.2017

Man nepatīk ka šad tad ir ļoti netīra tolete! Pajautajot pardevejaij kādēļ tā tas ir viņa atbild ka apkopējas esot nogurušas un visu laicīgi neuspēj izdarīt.

B Baiba Matisone 06.11.2017

Gribētos zināt kāpēc Ciemakukuļa kafejnīcās Kuldīgas 19 un Nometņu 9 nevar dabūt maizes šķēli pie zupas? Vai tiešām maize pie mums ir tāds deficīts?

A Astra 19.06.2019

Vakar no rīta pirku torti un palūdzu čeku ar zīmodziņu. Man iedeva no bankas kartes izdruku bet ceku, ko var iesniegt grāmatvedībā, nē. Vakarā man pieteicās ciemiņi un iegāju otreiz paņemt mazo kūciņu, Palūdzu ottreiz čeku, lai vismaz šo var iesniegt grāmatvedībā, par ko man jauna meitene šoreiz iedeva pareizo čeku bet torti pārsēja tā , ka 50 metrus neizturēja, izākējās no neveiklā pinuma un nokrita zemē - Paldies par "laipno pieeju" ! Vadībai ieteikums - lūdzu apmāciet tos jaunos speciālistus un pastāstiet , kurus čekus iesniedz grāmatvedībā. Lūdzu iemāciet tortes iesaiņot. Pie kam sad netad redzu kādu kūku mētājamies pie durvīm - vai arī tie cilvēki vaicāja čeku? Negribas vairs tur iegriezties ...