www.sudzibas.lv ChocoLite Meli un krāpšana ,naudas izspiešana notiek-sakarā ar šo produktu-Choco Lite

ChocoLite - Meli un krāpšana ,naudas izspiešana notiek-sakarā ar šo produktu-Choco Lite

Iegādājos Choco Lite pulveri..3 paciņas--jo kā man konsultante skaidroja--viena paka pietiek 3 nedēļām...Kad atvēr un sāku lietot šo prodktu--izrādās,ka pulverītis vienā iepakojumā pietiek nepilnai nedēļāi--par kuru samaksāju 39 eiro..Tā kā nebiju apmierināta ar iztērēto naudu un to,kā par lietošanu man pastāstij pērkot šo produktu..vējējos preci-2 iepakojumus atgriezt atpakaļ..Bet tad saskāros ar to--ka--šai firmai nav ne adreses ne telefona nr, un e-pasts arī kaut kāds mistisks--z kra nav atbildes--un kru konsultante pat nevar nosūtīt sms veidā..
Vienkārši gribu teikt--neiegrābjaties ar šo produktu..Tas ir nežēlīgi dārgs-nav pārbadīts un tiek paņemta liela nauda, kuru nevar atgriezt tik vienkārši.

Sa

Tu Turkey901 01.08.2019

1. Pirms iegādāties preci vajadzēja iepazīties ar lietošanas pamācībuun noskaidrot iepakojuma ietilpību, tad domstarpības nerastos!
2. Nemeklējiet brīnumlīdzekļus, tāpat kā ticēt ziemassvētku vecītim!
Jāuzņem pilnvērtīgas olbaltumvielas, lēnos ogļhidrātus, jādzer daudz ūdeni un jāsporto, šeit Jums palīdzētu dietalogs un treneris sporta klubā - tie paši izdevumi, bet atdeve nesalīdzināma!