ChoColate Slim - Krāpšana

Šis šokolādes dzēriens ir pilnīga maldināšana. Pirmām kārtām viņš pēc šokolādes vispār negaršo, kaut ko tik riebīgu jādzer tikai tāpēc ka samaksāta liela nauda. Reklāmā jau smuki, tikai 24 eiro, bet jāpērk vismas kādas 5 paciņas lai mēnesi varētu dzert. Šim veikalam nav ne telefona numura ne adreses uz kurieni varētu aiziet un izteikt savas pretenzijas vai atgriezt preci.

D

C critical thinker 03.04.2017

domājāt - padzers pulveri un būsi kā tas dūkulītis reklāmā? jāuzņem mazāk kaloriju ikdienā vienkārši, nevis brīnumdzērieni jāpērk par briesmu naudu. nu, pasportot arī var, bet tas vairāk estētikai un gribasspēka formēšanai, režīma ievērošanai

D Dace76 04.04.2017

Jūs visi kam nav liekā svara esiet ļoti gudri.Domājat ka mēs visas resnītes štopējam kūkas un saldumus pa abi gali iekšā.Vairākus gadus jau nelietoju neko saldu,ne maizi ,ne kartupeļus.Ar aktivitātēm pietiek noliktavā no 6 rītā.Un tad grībās noticēt brīnumam.Es ierakstiju sūdzību ,lai būtu reāls komentārs un citas neuztķertos.

D Diananana 04.04.2017

Vairogdziedzeri pārbaudi, ja jau kūkas neštopē.

A Angelina Oslo 12.04.2017

Piekrītu Jums! Es meiģinu jau trešo mēnesi sazināties un sola pārzvanīt, pateikšot vadībai, ka nezvana tā nezvana. Atzvanīt vieņiem nav iespējams, jo zvan no kreisajiem nr. 371 67651148, 371 66938601, 371 25433343, tā var turpināt bezgalīgi, un zvana krieviete, kas neprot pat adresi saklausīt. Galvenais, ka samaksāts ne maza summa, meli un vēlreiz meli, ktra reize, citādāka lietošana u.t.t. Vēlreiz meiģināšu sazināties, ja ne iesniegšu policījā.

A Angelina Oslo 12.04.2017

Es arī šo parbaudīju, viss ir kārtība

A Angelina Oslo 12.04.2017

Dace vajag publisko visūr, lai pabaidās!

A APMĀNĪTĀ 25.09.2017

Tā tiešām ir cilveku maldināšana,neperciet,es uzķēros uz šīs reklāmas un iegādājos 4 pacinas un vēl vairāk pieņēmos svara,tas ir parasts kakao,chokolate slim iedarbība ir pilnīgas muļķibas...pataupiet savu naudiņu

L Liene yyz 02.04.2019

Nu absolūta cilvēku maldināšana! Neuzķeraties un neriskējat ar savu veselibu. Nav nekur parbaudīts, tapēc pagrīdē tirgo

I Iveta Celkarte 07.04.2019

Kad pirku bija jau šaubas, bet vajadzēja tomēr pamēģināt:):):)
Pilnīgs blefs un krāpšana. 2 nedēļu laikā svars neizkustējās ne gramu. Nepērciet!