www.sudzibas.lv Chicks&Chips Slikts serviss

Chicks&Chips - Slikts serviss

Šodien izlēmām būt slinki un pasūtīt ēdienu uz mājām. Nolēmām par labu chicks&chips, nebija nekad mēģināts, nav pārlieku tālu no pašu mājām, būs ātra piegāde. Saņēmām pasūtījumu laicīgi, bet... Iztrūka dzērieni no pasūtījuma. Labi, tas sīkums, sazinājāmies par šo problēmu, mēdz tā citreiz būt, ka kurjers piemirst iedot. Bet tālāk pats ēdiens... Viss, kur bija vistas gaļa, bija neēdams. Veca vistas gaļa ar tai raksturīgo smaku. Kraukšķīgie vistas spārniņi vispār likās taisīti iepriekšējā dienā, jo mīkla jau bija mīksta un gumijota, pieplusojam vecas vistas smaku un garšu, ko centušies nomaskēt ar garšvielām. Neriskējām turpināt ēst, lai nesaķertu vēl kādu vēderkaiti. Sabojāts garastāvoklis, vējā izmesta nauda. Lai arī skaitās kā ātrā ēdinātava, tomēr ir jābūt vismaz kādiem standartiem! Skumji, ko lai saka.

P Patrīcija 02.10.2020
Slikts ēdiens

Ēdiens tika atnests auksts un kartupeļi bija burtiski cietas un eļļainas standziņas. Neiesaku.