Chevron Petroleum - izkrāpšana

labdien!

man kādu laiciņu atpakaļ atnāca uz manu inbox.lv vēstule no lielbritānijas, kurā bij teikts ka esmu ieguvusi naudas laimestu!tad tālā man atnāca diploms.sertifikāts, par manu uzvaru!bet lai es dabūtu savā īpašumā naudas laimestu man viņiem jānosūta 300lvl muitošanas summa!!!nesaprotu ko man darīt?kur griesties ?

A agnese 04.11.2011

ko darīt?

A Agnesei 04.11.2011

Tie ir kārtējie krāpnieki, es esmu saņēmis desmitiem šādu piedāvājumu.Tikai nesāc ar viņiem sarakstīties, sekos visādi draudi, vislabāk neliecies par viņiem zinis.Lai tev veicas!

. ... 04.11.2011

Aisūti viņiem naudu un paliksi par 300 LS nabagāka, tas ir apčakarējiens, pie tam vecs kā pasaule!!!
Nu cik ilgi vēl būsiet naivi...:(
Pus Nigērijas dzīvo no Jūsu lētticības.

I Inokentijs 04.11.2011

vai tad mīļais cilvēk Tev nav saprašanas, ka tas ir apmāns ? Tu piedalījies kādā loterejā ka esi vinnējusi ? Kāda vēl muitošanas summa ? Samaksāsi 300 lvl un paliksi ar garu degunu 100%

P parastais 04.11.2011

... tik cik es esmu sanemis tadas vestules, tad es jau tagad varetu nopirkt visu Latviju un vel Igaunus piedevam, netici tadiem murgiem .

A agnese 04.11.2011

paldies!!!

Q qwerty 04.11.2011

vot dura Agnese, no laukiem, aizej izslauc govi un nelien netā - būsi visu mūžu kādam parādā :) D

* ****** 04.11.2011

Neticams jautājums-ko darīt? Neko! Aizmirsti, pasmejies un nekad neuzraujies uz tādām blēņām.Muitošanas naudu nekad neprasa, bet iekasē no saņemamās summas.Vai tad nav skaidrs-cietumnieki tevi apkrāpj par 300ls!

S Spor 04.11.2011

Visbiežāk lētticīgi un nepieredzējuši cilvēki iekrīt lamatās ar triku ar čekiem, jo cilvēka alkatība dara visu...
Šī naudas izkrāpšana notiek sekojoši: Tev kaut kāds Mr. X vai kaut kāda fake organizācija (tev šķietami reāla un oficiāla, jo parasti viņi izvēlas atpazīstamus un populārus nosaukumus) atsūta tev e-mailu ar apsveicieniem, ka tu esi laimējusi n-to naudas summu un tev atliek tikai saņemt naudu, tas ir čeku uz doto summu. Tālāk, viss liekas it kā tik vienkārši, sākumā tu ar viņiem intereses pēc kontaktē sarakstoties pa e-pastu, lai izskaidrotu vai tas ir patiesībā, un lieta nonāk līdz tam, ka viņi tev atsūta čeku uz tevis norādīto adresi (ne obligāti dzīvojamo). Kas notiek tālāk, laimīgais cilvēks būdams jau gandrīz pārliecināts par savu laimestu, aizmirsīs par jebkādu piesardzību...
Viņi argumentēs, kāpēc viņi nedrīkst sūtīt čekus ar tik lielām summām, tāpēc laimestu saņemsi ar Western Junion starpniecību, bet lai, pārbaudītu sakaru kvalitāti ar tavu filiāli, viņi no sākuma tev atsūtīs čeku ar izmēģinājuma summu, piemēram, ar 5 000 $, kuru tev būs jāpārved skaidrā naudā, ko tu izdarīsi savā bankas kontā. Un tad tev iegūto summu, ko tu saņemsi bankā pēc dažām dienām (čeku pārbaudes minimālais termiņš ir 5 dienas) ir jāaizsūta atpakaļ caur Western Junion uz krāpnieku norādītajiem rekvizītiem, ieskaitot komisijas maksu par pārsūtījumu. Ja tas ir izdarīts, par šo naudu var aizmirst, un ne tikai, čeks ko viņi atsūtīja arī būs viltots, bet bankās tādu čeku atkārtotai pārbaudei nepieciešamas pat nedēļas, kas būs ilgi pēc tam, kad nauda par šo čeku ir saņemta. Bet tā kā tas ir tavs konts, tad vainīgs būsi tikai tu pats, un par tādu čeku saņemšanu stājas spēkā kriminālatbildība un visu naudu ko tu saņēmi ar šo čeku tu būsi bankai parādā...
Ļoti nepatīkama situācija, tāpēc nekad nedrīkst izmantot aizdomīgus čekus, pat ja liekas, ka nauda tev jau ir kabatā!

A agnese 05.11.2011

paldiedies visiem normālajiem cilvēkiem par dotu atbildi!

A agnese 05.11.2011

esmu sapratusi visu!paldies jums visiem.man naudas ir pietiekoši, vnk gribēju zināt vai kādam arī tā ir bijis!es tos 300latus labāk aizsūtīšu manam komentētājam Qwerty, jo viņam laikam grūti klājās:)))))

T Točno 05.11.2011

Točno, Agnesei žetons par trūkumcietēju aplaimošanu!

* ****** 05.11.2011

Labi skan-vai jūs esat biznesa cilvēks, vai sieviete? Līdzvērtīgi labs bija-domāt vajag ar galvu nevis ar prievīti! Pasaule rullē! No humora trūkum nemirsm!

A agnese 05.11.2011

es atkārtoju!man naudas ir pietiekoši un man nekādas finansiālas palīdzības nau nepieciešamas, piedāvājiet savus pakalpojumus kādam kam tiešām tas ir nepieciešams

L Likumsargs 05.11.2011

Mēs Londonā vienu šādu šeftmani ielikām aiz restēm!
Sākām saraksti un kad nonāca līdz izmaksai, šis lūdza 900$ it kā advokāta pakalpojumiem un norādīja Pay Pal kontu. Mēs aizbildinājamies, ka nevaram samaksāt caur Pay Pal un lai iedod reālu bankas konta numuru ar visiem rekvizītiem. Kad saņēmām prasīto informāciju-iesaistījām interpolu un Lielbritānijas policiju. Pēc 8 mēnešiem šis sprukstiņš sēdēja uz apsūdzēto sola. Toreiz tiesa viņam piesprieda 2 gadus cietuma un naudas sodu 550 000 mārciņu!

Tas ir tāds viens gadījums! Cik šādu krāpnieku vēl ir viens Dievs zina. Tāpēc esiet modri, domājiet loģiski un izdariet pareizos secinājumus!
Nevajag uzķerties uz šo krāpnieku lamatām!