www.sudzibas.lv Chef box Slikts serviss, vecs ēdiens

Chef box - Slikts serviss, vecs ēdiens

Parasti nerakstu atsauksmes, bet nobrīnījos par briesmīgu apkalpošanu. Ņirgāšanās par klientiem. Pārdevēja spaida viedtālruni vairākas minūtes un izliekas, ka neredz, ka vēlos veikt pasūtījumu. Trešo reizi sitot pie loga pienāca. Nesveicinājās, nepaskaidroja neko par ēdieniem, nemācēja atbildēt ne uz vienu jautājumu - beigās vēl iedeva maizes tādas pašas ka Circle K- tikai ar notecējušu termiņu. Jāmaina personāls, kurš māk apieties ar klientiem. Par ēdienu - ne pārāk labas kvalitātes ēdiens - līdz restorāna konceptam augt un augt. Ja būtu jāiesaka draugam - tad ieteiktu doties uz Circle K un iztērēt naudu lietderīgāk.

R

Good Intentions 18.11.2022

Patīk arī apmeklētāji, domā, ka darbinieki ir ekstrasensi, kaut ko lupī virsū, gaida brīnumu, un domā, ka ignorē. Nemāk uzrunāt, sit pa logu un brīnās kapēc vel nesveicinās.

Good Intentions 18.11.2022

OFFTOPIC: Starpcitu baigi obidno, ka Can Can taisīs ciet. Nebūs vairs 1+1 😨😱😭