www.sudzibas.lv Charme Krāpšana

Charme - Krāpšana

Iegadajos kuponu keratina matu taisnosanai salona Charme. Kupons solija, ka mati pec proceduras bus perfekti taisni un gludi. Frizetava pavadiju 3.5 stundas. Pec proceduras mati bija taisni un skaisti, bet efekts saglabajas lidz pirmajai mazgasanas reizei kaut ari mazgaju ar specialo sampunu. Manuprat, frizierei nebija pareizas temperaturas taisnotajs, lai veiktu so proceduru. Esmu loti vilusies.

K

C Chelsey 24.07.2016

Tas Charme ir Sarkandaugavā? Taisnoja ar Lisse un mazgāja uzreiz pēc tam ārā? Es ar biju. Taisnāki jau ir, bet nu par taisniem gluži nenosauksi. Plus kuponā nebija minēts nekas, ka garākiem matiem jāpiemaksā, parasti visi to kuponos piemin.

K Kristine 24.07.2016

Sarkandaugava, Limbazu iela. Nezinu, ar ko taisnoja, bet uzreiz mazgaja ara, ja.

C Chelsey 26.07.2016

Jap, būs vien tas pats mēsls.