Charlie Cinema School - Neko nemāca

Šajā kīno-skolā neko nemāca, visu ko viņi zin, pajautāt tev 70 latus katru mēnesi. Nekādas prakses un filmēšanās tur nav un nebūs. Mēģinājām braukt visi vasaras nometnē, kur filmējām mazu filmu ~20 min, brauca 15 cilvēki samaksājot katrs 60 latus, un līdz šim laikam viņi nesāka nekādu montāžu - filma miskastē. Tur kautkādi mazi treniņi un viss, viņi sola jums portfolio ar kinodarbiem, bet mācoties pusotru gadu, no viņiem, nedabūju nevienu darbu. Viss kas viņiem ir labs, tā ir reklāma, viņu mājas lapā, bet par to kas reklāmā var tikai sapņot. Tajā skolā ir mazi kursi, un programma viņiem tur nestabīla, pedagogi mainās kā zeķes. Visu ko viņi māca, var paskatīties internetā, un nemaksāt nekādu naudu. Es samaksāju kopā ap 1000 latiem, par 1,5 gadu, un bedabūju nevienu darbu, nodarbojos tikai ar treniņiem, kurus var paskatīties internetā, bet viņi tikai sola ka viss būs. Neieteicu iet uz šo kīno-skolu. Un viņi tev teiks, ka pats neko nedari.

I I_Am_Here 31.12.2014

Es arī tur mācijos divus gadus, vel bļāva ka mēs esam idioti un ka mūs nesīs ārā ja neizdaram visu kā viņi grib. Viņiem vel ir problēmas ar naudu un viens no pedagogiem ir psihiski nestabils kurš jauniešu gruppai deva spēlēt "Cabaret" un 80% procentu no gruppas vel nebij 18. Atceros vel stāstija par kaut kādu eksāmenu un ja viņu neiziet, tad vairs skolā lūdzam neierasties. Filmējam filmu 60 min. garūmā, nekas neiznāca, tikai slikta ideja un slikts montāžs, un jā, es saprotu ka mēs tikai mācamies. Bet ir vel viena lieta, paldies kurai es aizgāju prom vienu gadu atpakaļ - direktoru prasme pateikt: "Jūs tālāk par šo skolu nekur neaiziesiet." un "Mums problēmas ar naudu un tās ir tā tikai paldies jums." un tajā pašā brīdī viņi mierīgi brauc uz premjēru kura notiek Monako par kuru viņi paši "maksā".