Charer mīļdzīvnieku audzētava - Ilze Zeidlere krāpniece

Lūdzu nepērciet no viņas šķirnes grauzējus un citus dzīvniekus ar "ciltsrakstiem". Pagājušajā gadā ar sievu pirkām peļu pārīti no vienas šķirnes. Ilze teica, ka peles ir jaunas - gandrīz pelēni, bet pēc mēneša abas nomira - peļu mamma nedēļu velāk nekā paps.. Kad prasīju, lai atsūta licenzes un ciltsrakstu dokumentus - cilvēks pazuda. Līdzīgi gadījumi ir dzirdēti no paziņām un citiem cilvēkiem, kas pirkuši no viņas šķirnes dzīvniekus pa pāriem.
Ilze, ja jūs baidaties, ka jūsu dzīvnieki tiks pavairoti un pavairoti ar mērķi pārdod un tādējādi veidojot konkurenci, - tad labāk sakiem taisnību, ka negribat vai baidaties par savu biznesu. Nu kam jums šitā krāpt. Turklāt bēns vairākas dienas raud, jo nomira mīļākie dzīvnieciņi, kas patiesībā bija dzimšanas dienas dāvana nevis kā jums liktos - pavairošanas projekts..
Esam vīlušies, jo peles maksāja dārgi - 45ls, bet pirkām, jo meita gribēja.
Nu liels "paldies"..

P Pekis 28.10.2011

sausmas

H Hugo 28.10.2011

Varbūt nepareizi kopāt pelītes. Viņām ir jādod ēst, vitamīni, regulāri jānodrošina ar svaigu ūdeni.

Aleksandr 28.10.2011

прекрасно знаю эту Илзе и её маму. мошенницы ещё те. много людей и фирм кинули. меня в том числе, на 1600 латов. у них хозяйство в Рагациемсе.
раньше её фирма называлась Čarer. а теперь пару букв изменили?
их телефоны: 26886878 и 28852421. бабка периодически звонит и придуривается что она это не она...

K kuuka 28.10.2011

sūda peles par 45.ls?????????baaac, kas smadzeņu nav, pilni pagrabi ar pelēm, es varu par 10.Ls ar visiem LATVJU īstiem ciltsrakstiem..:DDDDDDDDDD jebala...:DDDDDD

L Lancis 28.10.2011

Hugo, esmu pats Mg. biol., - un tādas vienkāršas muļķības jau nu noteikti zinu.
Tievaa, un ko jūs tikai neizdarītu, la redzētu prieku jūsu bērnu acīs (lai gan jūtu, ka viņu jums nav...).. Piekrītu - 25ls par vienu pelīti ir nežēlīgi dārgi (tam papam iedeva atlaidi 5ls :DDDDDD)..
Aleksandr, izskatās, ka Jums nav paveicies vēl vairāk. Izsaku līdzjūtību..

L ludmill 01.11.2011

Diemžēl ar šādiem cilvēkiem ir jācīnās! Vai Jūs mēģinājāt zvanīt un visu noskaidrot! Jo tas tiešām nav normāli, ja vēl būtu 10 Ls, bet nē 45 Ls. Par šo audzētavu esmu jau daudz no cilvēkiem dzirdējusi, lielākā daļa viņus sauc par dzīvnieku bendēm, bet diemžēl tur tā tas ir ! Tad ir tikai normāli ja viņiem zvēri mirst, jo tie nesaņem pienācīgu aprūpi.
Lai turpmāk veicas zvēriņu iegādē!