CHANEL 5 - smaržas

Man vīrs uzdāvināja Kolonnas veikalā pirktas tīrās smaržas CHANEL 5 7.5 ml. UK, Vācijā vai IRL pirktās bija pilnīgi savādākas. Šeit Latvijā iegādātās smaržas ne tuvu nav tik noturīgas, ēteriskas. Sazvanīju Fragrances International kuras izplata šo produktu, Jūlija( menedžere) saka, ka viņi pērkot no ražotāja Francijā. Nu lai tā būtu. Šī bija pēdējā reize kad parfimēriju pērkam Latvijā!

I

C Cicis 01.12.2011

Kolonna tak tirgo Arābu emirātos taisītās neoriģinālās smaržas ! Cenas kā Latvijā, kvalittāte kā Viļņas tirgū !

M monta 02.12.2011

a man riebjas iet garām tām pārsmaržotajām vecenēm, ja gribat smaržot, smērējaties vakaros un lienat zem segas ar vīru kopā ostīt!

J Janka 02.12.2011

Ha, ha, ha!
Ne jau tikai smaržās vaina. Latvijā ir ļoti daudz preces ar tādiem pašiem zīmoliem kā Eiropā, bet kvalitāte, garša, smarža un citi kvalitātes rādītāji ļoooti atšķiras!!!

X xxxxxxxxxx 02.12.2011

jā, piemēram veļas pulveri un mīkstinātāji latvijā un vācijā...viens nosaukums, bet kā diena pret nakti...

. ... 03.12.2011

Jā, man arī uzdāvināja un bija nekvalitatīvas.

A Alise 03.12.2011

Man ir daudz un dažadas smaržas no Kolonna un no Vācijas- visas ir Ok!

L luckydream 09.02.2012

nezinu-masica ar saka ka tur viltojumi, bet visas kas bija man -tieshi tadas ka no arzemem