Challenger/ Xnets.eu - Krāpšana

Maijā pasūtīju pie viņiem ledusskapi. Solīja mēneša laikā atvest, jo vedot no ārzemju noliktavas un gaida, kamēr savāksies pilna krava. Biju muļķis un izdarīju priekšapmaksu, jo pēc līdzīga modeļa biju jau citos veikalos kādreiz pircis televizoru un veļas mašīnu, nebija ne vainas. Protams, ka ledusskapis nebija ne pēc mēneša, ne pēc pusotra, tikai atrunas, ka tulīt tulīt būs. Jūlijā pasūtījumu atcēlu, solīja atgriezt naudu 30 dienu laikā, jo grāmatvede esot atvalļinājumā. Pēc 30 dienām vairs neatbildēja ne uz telefoniem, ne uz e-mailiem. Uzrakstīju iesniegumus PTAC un policijai, jo tagad viņus sameklēt var tikai policija. Acīmredzami krāpnieki.

D

Sociopāts 19.09.2018

Iepērkoties šādos nezināmos internetveikalos (kopē Xnet.lv nosaukumu un agrāko slavu) vai arī tādos kas ir paši lētākie (kā agrāk bija ar 2U.lv kas bija super lēts, bet beigās uzmeta simtiem klientu, kaudzi ar partneriem un arī darbiniekus) Jūs riskējat ar savu naudu, laiku un nerviem.