Četri Riteņi auto tirdzniecība - Slikts serviss pret klientu

Gribēju iegādāties labu auto no Vācijas tāpēc sazvanījos ar pakalpojuma sniedzēju SIA “čerti riteņi” Tukums, pārstāvi, jo līdz šim biju dzirdējis daudz pozitīvu atsauksmju. Telefoniski ar SIA “čerti riteņi” pārstāvi izrunājām par vēlamo auto un tā parametriem un veicu auto pasūtījumu.
Pēc nedēļas man piezvanīja, ka vēlamais auto ir atrasts. Vēlāk tika atsūtītas arī bildes.
Pagāja vēl divas nedēļas un 22.05.2021. G. Tika saņemta īsziņa, ka auto ir klāt Tukumā. Es tūlīt sazinājos ar SIA “čerti riteņi” pārstāvi un sarunāju, ka rīt brauksim skatīties mūsu pasūtīto auto, bet vakarpusē jau SIA “čerti riteņi” pārstāvis atsūtīja īsziņu, ka mūsu pasūtīto auto, kuru gaidījām trīs nedēļas un tajā laikā citur citu nemeklējām, jau ir pārdevis citam pircējam.
Biju sašutis par šādu nekrietnu un nesmuku SIA “čerti riteņi” pārstāvja “auto tirgotāja” rīcību un aizsūtīju īsziņu par šādu nesmuku rīcību. Atbilde protams nesekoja.
Protams, ka uzticēties šādam auto tirgotājam, pēc šāda negodprātīga izgājiena, kuram sarunātais neko nenozīmē, galvenais kādam pārdot un nopelnīt, otreiz vairs nevaru, jo tieši sia “čerti riteņi” pārstāvja rīcībā, šajā gadījumā, sliktā attieksme pret klientu un pasūtītā auto pārdošana citam klientam, veido uzņēmuma reputāciju, kas manā gadījumā pret šo uzņēmumu un konkrēto pārstāvi ir zudusi.
Novēlu, lai SIA “čerti riteņi” pārstāvis nākamreiz tomēr padomā par savu rīcību un arī attieksmi pret klientu ar kuru bija sarunāts auto un ka ne viss ir mērāms naudā, un ka godprātīgs tirgotājs tā lietas nekārto.
Ceru, ka kādam citam klientam nebūs tik negatīva pieredze ar SIA “čerti riteņi” Tukumā un ka uzņēmējs vai tā pārstāvis padomās, kas ir laba attieksme pret klientu un to, kas ir uzņēmuma reputācija, jo es saviem draugiem un paziņām varu pastāstīt tikai savu negatīvo pieredzi no SIA “čerti riteņi”, Tukums, auto piegādē no Vācijas un diemžēl ar labu vārdu to ieteikt nevaru. Vēlies labu auto no Vācijas? Tu esi īstajā vietā! Tāds ir SIA “čerti riteņi” moto. Man nepaveicās, nepiepildījās, mani pievīla un šoreiz trāpījos neīstajā vietā. Novēlu nepievilt citus klientus.

Komentāri (1)

ē ērglis99 25.05.2021

Tad vajadzēja uzreiz maksāt naudu par auto, jo kurš reāli pasūta auto no Vācijas un nesamaksā naudu? :D Nopietni? Ja viņam parādījas uzreiz nopietns pircējs, tad protams viņš šādu izdevību nepalaidis garām un jūs vēl teicāt, ka tikai nākošajā diena brauksiet skatīties... varbūt pat beigās neņemtu to auto...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes