Četri Riteņi auto tirdzniecība - klaja melošana - Bojājumi

Vēlējos vērst uzmanību pie "četri riteņi" auto dīlera.
Lai gan uz pirmo aci pārdevējs šķiet lielisks un draudzīgs, taču neļaujieties apmānam.
Nesen iegādājos audi markas auto. Ārpusē daži defekti bet visumā "lielisks". Saka, ka nav tīts, bet servisa grāmatiņā redzu pārāk aizdomīgus ciparus. Taču izbraucu un viss likās labi. Dēlļ tā arī nositu cenu nedaudz uzleju. Pie pirkšanas ari prasījum, vai var pielikt pie kompīša, bet Saka, ka neko tur neredzēs. " auto ir tikko no Vācijas, braucis ģimenes loceklis, bet tomēr esot bijis par labu automātam un šo ielika pārdošanā. Tehniski ir ideālā stāvoklī un spidometrs nav tīts" - tādi bija pārdevēja vārdi.
Iegādājoties auto pēc neilga laika sapratu, ka auto pārāk liela vibrācija stāvot uz vietas. Protams aizvedu arī uz diagnostiku lai visu pārbauda. Tad nu šeit sākās problēmas. Ņemot vērā, ka auto ir "ideālā stāvoklī", izrādijās ka dzinējā ir kāda eļļas noplūda, ko pašlai vel risina servisā, bet motors pirms pārdošanas bija glīti nomazgāts. Tālāk sekoja fakts, ka principā jāmaina visa hadene, jo gumijas vecas un tas man izmaksā prāvu naudas summu. Un viss sāpīgākais bija, ka pielikot pie profesionāla datora, var redzēt visu auto vēsturi un to, ka lv tieši pirms apskates ir notī'ti veseli 100 000 km. Viņi pat nav centušies to paslēpt. Protams, šeit jūs visi teiksiet - muļķis, ka nedzenu uzreiz pārbaudīt auto, bet dotajā reizē man šāda opcija nebija un placis liekās diezgan labs, jo tai pašā dienā kāds iegādājas vēl vienu auto. Tad nu rakstu šo ar vēlmi pabrīdināt citus, tomēr aizvest auto uz kādu servisu un veikt diagnostiku, jo beigās, tiks iegulīta prāva summa, lai auto savestu kārtībā. Nesen arī atklāju, ka aizmugurējo logu tīrītājs ar nefunkcionē.
Esiet piesardzīgi un neklausieties visam ko pārdevējs Pāvels jums Saka vai mēģina nospēlēt uz jūsu sirdsapziņu!

Komentāri (1)

Good Intentions 13.06.2021

Muļķis! Jebkurā gadijumā, paldies par informāciju.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes