Četri Riteņi auto tirdzniecība - klaja melošana - Bojājumi

Vēlējos vērst uzmanību pie "četri riteņi" auto dīlera.
Lai gan uz pirmo aci pārdevējs šķiet lielisks un draudzīgs, taču neļaujieties apmānam.
Nesen iegādājos audi markas auto. Ārpusē daži defekti bet visumā "lielisks". Saka, ka nav tīts, bet servisa grāmatiņā redzu pārāk aizdomīgus ciparus. Taču izbraucu un viss likās labi. Dēlļ tā arī nositu cenu nedaudz uzleju. Pie pirkšanas ari prasījum, vai var pielikt pie kompīša, bet Saka, ka neko tur neredzēs. " auto ir tikko no Vācijas, braucis ģimenes loceklis, bet tomēr esot bijis par labu automātam un šo ielika pārdošanā. Tehniski ir ideālā stāvoklī un spidometrs nav tīts" - tādi bija pārdevēja vārdi.
Iegādājoties auto pēc neilga laika sapratu, ka auto pārāk liela vibrācija stāvot uz vietas. Protams aizvedu arī uz diagnostiku lai visu pārbauda. Tad nu šeit sākās problēmas. Ņemot vērā, ka auto ir "ideālā stāvoklī", izrādijās ka dzinējā ir kāda eļļas noplūda, ko pašlai vel risina servisā, bet motors pirms pārdošanas bija glīti nomazgāts. Tālāk sekoja fakts, ka principā jāmaina visa hadene, jo gumijas vecas un tas man izmaksā prāvu naudas summu. Un viss sāpīgākais bija, ka pielikot pie profesionāla datora, var redzēt visu auto vēsturi un to, ka lv tieši pirms apskates ir notī'ti veseli 100 000 km. Viņi pat nav centušies to paslēpt. Protams, šeit jūs visi teiksiet - muļķis, ka nedzenu uzreiz pārbaudīt auto, bet dotajā reizē man šāda opcija nebija un placis liekās diezgan labs, jo tai pašā dienā kāds iegādājas vēl vienu auto. Tad nu rakstu šo ar vēlmi pabrīdināt citus, tomēr aizvest auto uz kādu servisu un veikt diagnostiku, jo beigās, tiks iegulīta prāva summa, lai auto savestu kārtībā. Nesen arī atklāju, ka aizmugurējo logu tīrītājs ar nefunkcionē.
Esiet piesardzīgi un neklausieties visam ko pārdevējs Pāvels jums Saka vai mēģina nospēlēt uz jūsu sirdsapziņu!

Good Intentions 13.06.2021

Muļķis! Jebkurā gadijumā, paldies par informāciju.

M MĀRIS LIEPA 19.08.2021

Nu, ko lai saka? Nepērc kaķi maisā! Mana pieredze ar konkrēto autoplaci ir neitrāla. Pirms gada nopirku sesto golfu. Džeki pārdodot nolaida simtiņu. Ja vien būtu bijis uzmanīgāks, iespējams, nolaistu vēl vairāk. Kondiķis vāģim nestrādāja kā vajag. Lai savestu to devaisu kārtībā, samaksāju 250 ērikus. Šogad apskati izgāju pa nullēm, bet bija automehāniķim jāatstāj tieši tāda pati summa, jo piekare bija noklājusies. Rīgas ceļi spēj sačakarēt amerikāņu abaramsu kur nu vēl golfu. Pa lielam it kā normāli. Ja gribās vāģi bez problēmām, jāpērk jaunu no veikala.