Četri bērni - Slikts serviss

Šausmīgs serviss. Ieejot veikalā veikala īpašniece burtiski skatās uz rokām. Saprotu, ir zagļi, tad lūdzu iegādājieties kameras. Veikalā tādas ir, taču ne visur. Taču stāsts ne par to. Esmu ievērojusi, ka īpašniece burtiski cilvēkus apvārdo, lai tikai pērk preces, stāsta, ka prece laba utt., taču Polijas prece pārsvarā kas ir parasti visos veikalos. Ja cilvēks ieiet veikalā, piemēram, es, tad lūdzu ļaujiet apskatīt un neuzbazieties, taču vairs tur neiešu un citiem arī neiesaku iet. Attieksme drausmīga. Visus " reāli " uzskata par zagļiem.

Papildināts Kosmos2018 26.12.2017

Četri bērni - Veikals Ventspilī uz Kuldīgas ielas.

K

veesaa007 26.12.2017

Īsti nevar saprast, par kādu iestādi/veikalu ir sūdzība, kā arī ļoti nekonkrēti. Tu ar četriem bērniem iegāji veikalā un tāpēc, tavuprāt, tevi uzskata par zagli?

K Kosmos2018 26.12.2017

Četri bērni, tas ir bērnu apģērbu veikals Ventspilī.. Tad arī būtu minējusi, ka ar četriem bērniem kaut kur gāju

S saule001 23.07.2018

Strādāt pie šīs īpašnieces ir vēl briesmīgāk. Strādā lielā stundu pārslodzē par minimālo stundu likmi, praktiski bez brīvdienām, darba grafiks - šodien pasaka, tev rīt brīvs, praktiski ar četrām brīvdienām mēnesī, kas ir svētdienas. Tas nav normāli. Uz darbu jāiet slimam, nav svarīgi vai ir tikai saaukstēšanās vai kas nopietnāks(lipīgs) pretējā gadījumā darba nebūs vairs. Šāda situācija ir vismaz Saldus veikalos.

A Agnese Vīgnere 26.08.2018

Tie nu gan ir nepamatoti apgalvojumi,pati strādāju šajā uzņēmumā .Jā,ir jāstrādā,taču par to saņem arī atbilstošu atalgojumu.Un nevienam slimam uz darbu nav jānāk,tas nu nav tiesa.

J Judīte Kalnmale 18.09.2018

Agnese,Tu labāk turi muti,lai Tevi nenosauktu "īstajā vārdā"...

A Agnese Vīgnere 14.10.2018

Par ko gan esmu izpelnījusies Tavas dusmas?Vai es tevi kā aizvainoju,ka tā uzbrūc?Ar savu attieksmi parādi vien to,kāda esi...padomā mazliet ko un kā raksti!Ja nepatika mans rakstītais,vienkārši ignorē...

E Eu Beidz 25.08.2018

Ilona Grāvelsone?
Mjā - smags gadījums

Tā pati.

J Judīte Kalnmale 18.09.2018

Piekrītu augstăk rakstītajam...īpašniece ir kā apmāta ar to,ka apkārt tikai zagļi un cenšas iesmērēt manai meitai kleitu,kura šajā gadā vairs nav aktuāla. Bērns pat sāka raudāt. Neiesaku šo veikalu.

S saule001 08.10.2018

Cilvēki pat ir teikuši, ka tur jau bail kautko nenopirkt!

S saule001 08.10.2018

Jā, slimot var tikai viņas dēli, pārējie darbinieki nē! Un ja meitenei neiedod brīvu lai aizietu pie ārsta jo viņai ir stomatīts, kas kā zināms ir lipīgs! Pasaka ņem zāles un nāc uz darbu, tad nu gan tik ļoti rūpējas par darbiniekiem! Prieks kur tu rodies!

G Grenija 01.07.2019

Klientu apkalpošana gan ir zemā līmenī, kā arī neizsniedza čeku par pirkumiem.

G Grenija 01.07.2019

Zema klientu apkalpošanas kultūra, kā arī par pirkumiem neizsniedz čekus.