Cēsu Vīna Bārs Koncertzāles 6 Stāvā - Slikts serviss

27.02.2016.vakarā Cēsu vīna bārā vēlējāmies pacelt šampānieša glāzi uz jubilāra veselību, bet pasākums izvērtās ļoti nepatīkams - pasūtījām cēzara salātus, kādus redzēju pirmo reizi - dažas salātu lapiņas gandrīz bez mērces un divas plānas, caurspīdīgas gaļas šķēlītes, vienā porcijā atradās uz pusēm pāršķelts pistācijas rieksts ar čaumalu. Kad prasīju atlaidi, uz čeka bija minēti 5% atlaide, kas ir ņirgāšanās. Kad oficiante prasīja, cik tad es lielu atlaidi gribu, teicu, ka vismaz 20%, ko nožēloju, jo par šiem "salātiem" nevajadzēja maksāt. Oficiantes neturēja par vajadzīgu arī atvainoties.

I

M mince81 08.03.2016

Jā,ēdiens parasti maz un nākas vilties pasūtītajā.Vīns gan ir labs,tas vienīgais mierinājums.

K Karlis99 13.03.2016

Vismaz labi, ka mierinājums :D

K Karlis99 13.03.2016

Caurspīdīgas gaļas šķēlītes - Prošuto. https://en.wikipedia.org/wiki/Prosciutto :D ... Bet ja nezin...ko darīt...