Ceramoptec - Krāpšanā

Vienmēr liek sludinājumus nva mājaslapā, bet cilvēkus ar ar augstāko izglītību un profesionālus darba neņem, pieprasa attiecīgu izglītību, bet strādā labi, ka pamatskolu beigusi un pat ne kuriem nav tādas, strādā pazinu blats viss ok. Neliekat savus darba sludinājums, viss tāpat ir skaidrs strādā pat pie jums tādi, kuriem labi, ka latviešu zināšanas minimālas ir, zinu kaimiņu, kuram ir 7 klases izglītība, latviski mak pateikt lauzīti labdien.

K

Good Intentions 24.05.2021

А ты думала, в сказку попала? Diemžēl, tev tā augstākā vismaz Latvijā durvis īpaši platāk nepavērs. Ļoti daudzi cilvēki ar augstāko vai otrādāk atrodās, ne savos lauciņos un protams, ka roka roku mazgā.

I ilrgjefiho 25.05.2021

Bet man vēl ir tāda pieredze, ka bieži jaunietis ar augstāko izglītību ir ļoti dumjšs, ar ļoti vajām zināšanām un zemu intelektu

Arbeit macht frei 03.06.2021

Šis uzņēmums faktiski pieder Austrijas, Vācijas pilsoņiem, vietējā vadībā tikušie krievelēni tos apzog un čakarē. Viņiem ir nepieciešami tādi dīvaini augsti kvalificēti speciālisti, kuri, nespēs komunicēt angļu un vācu valodās ar uzņēmuma patiesajiem īpašniekiem un vadību.

Pie velna to uzņēmumu! Tur ofisā augsti godājamu amatu ieņemt vakarskolas absolvente, pārsimts metrus līdz darbam brauc ar BMW, ar ļoti vājām krievu un valsts valodas zināšanām, smird pēc sasvīdušas siļķes, jo nemazgājas. Šai pa blatiem pieņemtajai rupeklei, apdirsējai un intrigu kulstītājai tiek izmaksātas prēmijas, tiek doti algas paaugstinājumi un priekšnieki to slavē, jo tā ir tik pat kā ģimenes locekle.

Priecājaties, ka nav praktiski jāpieredz darbs šajā uzņēmumā. Jā, vadība solīs algu pārskatīšanu reizi pusgadā un ilgtermiņa izaugsmi, bet faktiski, brutāli pazemos, ņirgāsies, pusčukstus, lai diktofons nevar ierakstīt, izteiks draudus un iebiedēs.

A Ansītis 07.11.2021

Nezinu, mani ar augstāko izglītību pieņēma uzreiz, protams, nostrādāju mēnesi un tad izmeta. Bet tur stāsts baigi gairais par to visu. Daudz krievu, tāpēc obligāti ir jāpārzina krievu valoda, savādāk tevi tur neturēs. Par darbinieku veselību neviens neuztraucās un vadība neinteresējas. Bija man vienu brīdi slikti palicis - galva apreiba līdz tam, ka gandrīz samaņu zaudēju - saindēšanās ar gāzēm - bet vadībai vienalga. Tāpēc silti iesaku, labāk uz to firmu neiet. Varbūt citās nodaļās tīri labi ir strādāt, bet ne visur! p.s. algu kārtīgi maksāja, godīgi. Protams, sludinājumā liek 1400€, bet reāli 850€ līgumā. Par to arī teica kolēģis, kurš ilgi tur strādā, ka algu vienu sola, bet maksā pavisam citu. Un tikai par to pasmējās. Es esmu priecīgs, ka tur vairāk nestrādāju - atradu daudz superīgāku darbu, alga nedaudz mazāka, bet attieksme pavisam citādāka. :)) Neķeriet kreņķi par to. Un sludinājumus arī redzēju, šie bez apstājas meklē darbiniekus, laikam grūti atrast vislabāko vai arī daudzi vienkārši vairāk negrib tur iet, jo ir dzirdējuši, kāda tur attieksme pret darbiniekiem.