www.sudzibas.lv Ceram Optec SIA Necienīga izturēšanās pret darbiniekiem

Ceram Optec SIA - Necienīga izturēšanās pret darbiniekiem

"Trauksmes celšanas " Ir vairāki kritēriji pēc kuriem var vērtēt uzņēmumu. Kadru mainība - liela, it sevišķi pēdēja laikā. Konkurētspējīgs atalgojums - tāda nav, atšķirība starp identisku uzņēmumu algās sastāda trešdaļu (33.33%) . Darbinieki iebiedēti, mazākās sarunas par algu paaugstināšanu - ejiet prom, meklējiet citu darbu. Vadības attieksme pret darbiniekiem - necienīga. Ar ko jārēķinās darbiniekiem - veselības problēmas (vēnu varikoze, mugurkaula deformācija, sapošas rokas, kājas no statiskas darba pozas, redzes pasliktināšanās...) ir garantētas. Alga zema - izdzīvošanas līmenis zem 600. Alga ir sadalīta divās daļās - pamatalga un piemaksas. Virsstundu darbs apmaksājas tikai no pamatalgas un tas būs mazāks nekā noteikts likumā - 75% no kopējās algas. Jūs būsiet dārgo iekārtu palīgmateriāli. Vērtība jums būs 0, bet darbagaldi ir dārgi jāizturas saudzīgi. Savu privāto dzīvi varat pat i neplānot, vadība kā vēlas tā arī nosaka darba laiku, vienu dienu iesiet uz 6: 00, otru uz 10: 00, trešo uz 15: 00. Vadības galvenais uzdevums kontrolēt lai jūs atrastos darba vietā, kontroles intensitāte novērojot jūs ik pēc 2 min.
P.S. 2019. gada 1. maijā stājās spēkā Trauksmes celšanas likums (turpmāk – likums) ar mērķi Latvijā stiprināt trauksmes cēlēju aizsardzību un veicināt trauksmes celšanu sabiedrības interesēs par dažādiem pārkāpumiem. "

T

Komentāri (2)

S sandis 03.06.2019

Turkey901 darbavieta ir Sūdzības.lv - viņš šeit ir "štata" komentētājs un plaša profila "speciālists" - gandrīz pie visām sūdzībām ir viņa padoms kā citiem ir jādzīvo.

Arbeit macht frei 03.09.2020

Bija brīnišķīga iespēja pastrādāt Biolitec Unternehmensbeteiligung III AG piederošo uzņēmumu Ceram Optec SIA / Biolitec SIA administrācijā. Alga uz roku nesanāca pat 600, tiešo vadītāju un daudzu kolēģu attieksme nievājoša, naidīga. Administrācijas krējums lielu daļu laika velta intrigu kulstīšanai, bet Vācu muižkungiem savas neizdarības un vainu noveļ uz zemākā līmeņa ofisa droniem.

Uzņēmums ir ļoti krievisks ar prokrievisku mentalitāti, piemēram, ar putām uz lūpām neieredzēt zilos un Ukraiņus ir ikdienišķa parādība. Pat inženieriem algas ir smieklīgas un vietējie profesionāļi neskatās tā uzņēmuma virzienā, tāpēc darbā pieņem piemēram Baltkrievu, jo to imigrantu lohu vismaz var apčakarēt un viegli aizsūtīt atpakaļ mājās.

Vadībā valda diezgan liela noslēpumainība, rodas iespaids par kaut kādu shēmošanu un kriminālu aktivitāti ar mērķi vai nu apzagt uzņēmumu vai nu arī ar nelikumībām izdabāt Vācu muižkungiem. Uzņēmumā valda bardaks, neizdarība un vainas novelšana.

Uzņēmuma vadība melo un sola algu, bagātīgu pieredzi un izaugsmes iespējas, bet realitātē Vācu muižkungi ir devuši pavēli ikvienu kas iepīkstas par algu atlaist ar mērķi demonstrēt precedentus pārējiem vergiem, ko arī praktizē, safabricē kaudzi ar pārkāpumiem, safabricē potenciālu krimināllietu par uzņēmuma apzagšanu un ar draudiem/spaidiem piespiež parakstīt abpusēju vienošanos par darba attiecību izbeigšanu.

Uzņēmumā tik tiešām valda aizdomīgi liela kadru rotācija, it kā ir daži priekšnieku mīluļi, bet nu vēlu veiksmi iesūkāties krievu priekšnieku labvēlībā, man neizdevās.

Tāds normāls Vācu то ли Austriešu uzņēmums, kura īpašnieki uzskata ka Austrumeiropā var uzvesties kā lopi un likumus neievērot.

Ja Līvānos pieder dzimtas īpašums un citur nav kur likties, varbūt ka īslaicīgi tur var pastrādāt, bet nu šaubos vai kvarca putekļu rīšana un zemiskie darbi apstākļi ir to kapeiku vērti.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes