www.sudzibas.lv Ceptuve Lāči Liepājas Šoseja Parasts klaipiņš 3 eiro, cena atbilst kvalitātei

Ceptuve Lāči Liepājas Šoseja - Parasts klaipiņš 3 eiro, cena atbilst kvalitātei

Piestājām izraklamētai pa tv lāču ceptuvei, saldējuma parastā cena kosmiska (ne sava ražojuma, standarta
ko ari maksimā var nopirkt) , ģaļas izstr. Cena kosmoss zem 9 e nekā nav, maize 3 e neliels klaips
ļoti prasta cieta, salīdzinoši nesen biju lietuvā rokiškos nopirku karstu maizi vēl nesen ceptu
izrādijās saldskābā kura man ne īpaši patīk, bet biju super pārsteigts, super garda, smaržīga, mīksta
, reizes 2 lielāka kā lāču un tikai 1.8 eur, tirgo veikaliņā no centra uz tirgus pusi, ielas kreisajā pusē mazā veikaliņā
netālu no centra. Braucot mājās 4 - tā to klaipu gandrīz apēdām visu tik garda bij.
Secinājums lielākā daļa latvijas uzņēmēju neuzstrauc savs prezstišš

donna b 12.08.2017

Piekritu ka Lacu produkcija jau sen zaudejusi savu kvalitati, bet cenas tai neatbilst. Bet secinajums par lielaku dalu Latvijas biznesa gan tads jocigs.