ceptuve Briedīši - kvalitāte

Pasūtīju sāļo un saldo kliņģeri - abi no vienas mīklas, sausi kā nostāvējusies baltmaize, šķiņķis iekšā ļoti maz, siers nav vispār, toties bagātīgi nokaisīts ar saulespuķu sēklām - svaram, arī saldajam garša nekāda, toties cena laba - 8,5 euro/kg. Ceptuves produkcija zaudējusi savu agrāko kvalitāti!

P

K kreditorsPG 12.06.2014

Taisnība vien ir! Kādreiz tā ceptuve bija iecienīta - viņu adrese Bauskas ielā - bija labi produkti. Laikam jau pārāk daudz naudas sāka pelnīt. Kvalitāte lejā - mēs prom uz Mārtiņa beķereju! Tur ir savi kasjaki, tomēr produkts labs un gards.

I inesite 15.09.2015

Diemžēl ari es biju vīlusies sāļaja kliņģerī, Vedu radiem uz laukiem un jutos neērti kad pienaca kārta likt galdā kliņģeri, baltmaize ar retiem šķiņķa krikumiņiem. Vairak nepasūtīšu.

I imis73 10.10.2021

Nepasūtiet svētku tortes kafejnīcā Briedīši,, no sākuma sola kad viss būs skaisti un kvalitatīvi, kad jāsaņem pasītijums,tad izrādās torte izcepta kā sanāca uzraksts uz tortes uzmests no šokolādes gabaliem un uz pasūtitāja zvana atbild, ejiet pie velna,neko nezinam. Tā ir laikam kafejnīcas Briedišu attieksme pret klientu,vairs tur neko nepasutišu un citiem neiesaku.