www.sudzibas.lv Ceplīši M.S Slikts serviss, produkts

Ceplīši M.S - Slikts serviss, produkts

Sakarā ar pasākumu, nolēmām paņemt no SIA Ceplīši m. S gaļu.
Cena bija ļoti augsta, kas deva cerības, ka arī kvalitāte būs tādā pašā līmenī, atbilstoša augstajai cenai.
Diemžēl mums nācās vilties.
Gaļa cīpslaina, graudaina, slikti turējās kopā. Nebija viendabīga konsistences, dažādas krāsas, kas lika domāt, ka Malta no dažādu vecumu lopiem.
Katrā ziņā šī gaļa atbilda 3€ par kg. Nevis 9-10€ / kg.
Nevienam neiesaku.

M Māris_Šļivka 12.07.2023

Pilnībā nepiekrītu sūdzībai. Ļoti kvalitatīva produkcija, svaiga un garšīga, cena atbilst kvalitātei un sevisam.

M Māris.legzins23 12.07.2023

Ļoti slikta produkcija ☹😢

S Sandija Segliņa 12.07.2023

Un pēc šī ieraksta pēkšņi augustā 2022. gadā aizvestā gaļa ir bijusi briesmīga. Tad kāpēc parakstījāt pavadzīmi un pieņēmāt produkciju?

M Māris.legzins23 12.07.2023

Vai tā ir tā pati mele?

S Sandija Segliņa 13.07.2023

Whatsapp ziņa no Ingunas

S sannas 13.07.2023

Sūdzības autoram neienāca prātā, ka mūsdienās viss ir pierādāms 🤣🤣🤣. Dzēs labāk visu ārā un neblamējies.

Esam patstāvīgie Ceplīšu klienti jau gadiem, nekad neviens produkts nav bijis slikts un nekvalitatīvs. Šis ir uzņēmums kurš ļoti domā par savu produkcijas kvalitātis un klientu apkalpošanas servisu.