www.sudzibas.lv Cepiens Uzmanaties veicot pusdienu pasūtījumu ar kurjeru!

Cepiens - Uzmanaties veicot pusdienu pasūtījumu ar kurjeru!

Mīļie draugi, jājā, bez_vārd ja esi rīdzinieks (-ce) , uz tevīm tas arī attiecās, ja veicat kurjerpasūtījumu pusdienām šajā līdz šodienai jaukajā kafejnīcā, uzmanāties ar ēdieniem kas ēdienkartē ir minēti daudzskaitlī, piem. "kotletes", tās būs vienskaitlī, vēl pirms nedēļas porcijā bija divas palielas kotletes! Par kurjera godīgumu esmu pārliecināts par 1000%, jo tad mērcē būtu palikušas pēdas, kā arī zvanot uz karstām pēdām kafejnīcā klausuli pacēlušai meitenei, vispirms pakonsultējoties ar "vadību", skan tāda muļķīga atruna "nujā, tagad viss padārdzinās, porcijas kļūst mazākas", bet Cenas atstāj iepriekšējās! Mīļie cilvēki cepiena vadībā, nu nezinu, vainu labojiet savu ēdienkarti vienskaitlī vai samaziniet gaļas daudzumu, kotlešu lielumu, bet nejau skaitu, tāka porcijas kārba izskatās tāda nepilna, pustukša!

P

G Gonzo23 17.10.2022

Kurš tad to kotleti apēda?

Velvetpopstar 17.10.2022

Neviens, jo viņi bija ielikuši pasūtījumā tikai vienu kotleti, bet ēdienkartē norāda, ka ir vairāk par vienu kotleti, kaut gan dēļ cenu sadārdzinājuma kvantitāte ir mazinājusies, bet cena palikusi tā pati.