K kartigais piegadatajs 09.12.2014

Man arí táda pati pieredze.

E elina998877 10.04.2015

Mums tieši tāda pati pieredze. Klaji ignorē mūs jau gadu. Bet pelna neslikti, spriežot pēc apmeklējuma.

I Interesanti8 08.12.2016

Un šobrīd ir vēl sliktāk, darbinieki strādā par velti, tās pašas problēmas ar piegādātājiem... Ar ienākumiem gan viss kārtībā. Rodas loğisks jautājums, vai ne?

A Apčakarētais 10.01.2017

Jā tāda laikam ir viņa politika .Šobrīd ļoti daudz darbinieki ir aizgājuši no darba nesaņemot darb algu par diviem un vairāk mēnešiem.Uz telefona zvaniem neatbild uz sms ar netiek atbildēts ~700eur pazaudēti. valdes locekļi tik braukā ceļojumos. Slimības lapas neapmaksā.vienkārši drausmīga firma .Visu laiku ir kādas atrunas kāpēc nevar izmaksāt ,nav naudas slikti iet utt,bet kad paskatās kafejnīcas Cepiens cilvēku daudzumu zālē neliekas kad slikti iet.Nevajag pirkt jaunas privātās mašīnas un braukt ceļojumos uz Ēģipti tad arī būs ko izmaksāt darbiniekiem. Uldis Ronis un Denīze Lapinska visu laiku melo saviem darbiniekiem. Un neviens neko nevar izdarīt ne Darba inspekcija ne PVD ne VID neviens un šie mierīgi dzīvo piebāžot pilnas kabatas ar darbinieku neizmaksātām algām. Uz šo brīdi ko viņi ir parādā darbiniekiem kopā apmēram ir ap 4000 tas ir kas man ir zināms ,bet ir noteikti vairāk. Nav slikti ne?!

A Apčakarētais 10.01.2017

sūda cepiens .kafejnīcā arī algas nemaksā normāli ne tikai ceha darbiniekiem. Denīzes Lapinskas mūžīgā augstprātība .Iedomājusies ka ir baigi krutā priekšniece kura var atļauties čakarēt darbiniekus un nemaksāt algas. Paši tajā pašā laikā ēd mīdijas un kaviāru kamēr darbinieki domā kā lai nomaksā par dzīvokli un nopērk maizi un desas luņķi . Kur ir taisnība?Nekad nestrādājiet firmā CARRERA Jūs tiksiet apkrāpti. !!!!!!!!

A Apkrapta1 13.01.2017

Denīze Lapinska, Uldis Ronis, Vigo Valdavs, visi šitie "priekšnieki" mēsla gabali. Sola tik un neko nepilda. Algu jau vairākus mēnešus neizmaksā. Kaut kādus mistiskus grafikus piedāvā un atmet pa 30eur nedēļa, kaut gan alga nav izmaksāta vairākus mēnešus.
Algu vienmēr maksā aploksnē, nodokļus nemaksā par darbiniekiem jau ilgu laiku. Sūda kantoris!
Strādā pa melno un naudu bāz kabatā. Kad vienreiz kāds dienests šitos pieliks pie vietas.
Ceha darbinieki Dzelzavas ielas cehā strādā kā kalpi. Brokastis izvadā pa firmām un nevienu čeku par to neizsit, visu naudu sabāž savās kabatās Vigo Valdavs, Uldis Ronis, Denīze Lapinska
Kur vispār VID skatās, ka ļauj šitādam melnajam kantorim pastāvēt??????

L lotinepatik 17.01.2017

Jaukie cilvecini, kuri, savas algas nav sanemusi, neceriet, nesanemsiet... Sobrid sa uznemuma ipasnieki sak piekopt interesantu praksi-ir iesaistits jurists vai hvz kas tas tads ir, un apstradaa sadu versiju, ka uznemuma nu jau bijusie darbinieki ir kopigi izzagusi uznemumu un kopigi aizgajusi pec ta izzagsanas... Protams, tie ir suna murgi, jo loti daudziem staw naudinas ieksa un ne tas mazakas summas, bet ko tik "praktiskais latvietis "" neizdomas, lai tik neizmaksatu algas, diemzel lv taa darbojas uznemeji, pateicoties sai "daamai"daudziem paliek neatmaksati rekini, vel kadam bus jaizvacas no savas dzivesvietas, jo vnk nav par ko samaksat.. Bet vinus tas neuztrauc, jau mekle nakamos upurus... Sanak ka so "cilveku"laba stradajam par velti, jo lai dabutu sawu nopelnito naudu, ir jaskarida pakalj, jaludzaas, un nu beigas vel darbinieki paliek vainigi par to, ka naca uz darbu, stradaja un pats galvenais-prasija par to samaksu... Nekas, lai ka vini grozitos, lai ka sleptos un
nirgatos par citiem, un arii nekads vid neliekas par notekoso ne zinis, ceresim uz to labako-ka pati dziive smagi atmaksas šiem aferistiem.

L lailiterf 21.07.2017

man tada pati lieta nevaru gadu sanemt nieka 150 euro no cepiena

L lailiterf 21.07.2017

stradaju cepiena gadu ,bet tad saslimu un vajadzeja aiziet aprekinu gan maksaja ilgi pa dalam un vel ir parada 150 euro kurus gaidu jau gadu neisaku sadarboties