www.sudzibas.lv Centra homeopātiskā klīnika, dr. Vecvagare Neprofesionāla un slikta attieksme pret pacientu

Centra homeopātiskā klīnika, dr. Vecvagare - Neprofesionāla un slikta attieksme pret pacientu

Biju pierakstījusi uz vizīti divus bērnus pie dr. Vecvagares, katram paredzētais laiks 40 min, cena kopā 120 Ls. Kad caur sniegu un ledu no Pārdaugavas ierados klīnikā Artilērijas ielā, mums paradzētajā laikā iekšā iegāja kāds jauns vīrietis. Apvaicājos sekretārei, cik ilgi tas būs? Viņa atteica, ka esot ar medicīnu nesaistīts, laikam žurnālists, būšot īsu brīdi. Viņš iznāca pēc 50 minūtēm, laikam tika sniegta intervija, konkrēti nezinu.

Kad bija pagājusi gandrīz stunda, sapratu, ka gaidīšana var vēl ievilkties. Uz 5 minūtēm noskrēju lejā blakus mājā esošajā pankūku kafejnīcā vecākajam bērna nopirkt sulu. Pa to laiku dr. Vecvagare ieaicina mūsu svaigi pieņemto aukli iekšā ar 5 mēnešu vecu zīdaini, kuru redz pirmo reizi, un sāk viņu izvaicāt kā māti. Aukle saka, ka neko īsti nevar pateikt, jo strādā pie mums īsu laiku, daktere veic zīdaiņa pirmo apskati un novērtējumu 5 minūšu laikā pamatojoties uz aukles stāstīto un iedod graudiņus. (Tas vispār ir pret homeopātijas pamatprincipiem, cik zinu, pirmo reizi redzētu zīdaini vērtēt 5 minūtēs, pat neizģērba).Kad es atnāku pēc 5 minūtēm, paziņo, ka viņai esot jāskrien uz lekciju un mums laika nepietikšot - jāatrbrauc citrreiz. Kur palika manas pietiktās 80 minūtes???

TAd kāpēc mums bija jāsēž un jāgaida vairāk kā stunda, ja jau iepriekš bija zināms, ka mums laika nepietiks? Lielākā meita vispār bija ar temperatūru, mazais tikai puņķains.

Vecvagare uz ātru roku iedeva man graudiņus diviem bērniem un paprasīja 30 LS. Par stundas gaidīšanu un aukles nopratināšanu, kurai vispār nav tiesību sniegt nekādu medicīniska rakstura informāciju!!!

Esmu nenormāli nikna un atpakaļ pie viņa neiešu, jo viņai klienti nav svarīgi, katrā gadījuma mūs pamatīgi izčakarēja. Piedāvāja aiziet citu reizi vēlreiz un tad atkal būšot cena tikai 30 Ls. Domāju, ka daktere sasirgusi ar Zvaigžņu slimību un intervijas sniegšana un parādīšanās kādā žurnālā svarīgāka par klienta vizītes laiku ievērošanu.

Bez tam, ja zināja, ka nevarēs pieņemt, sekretārei vajadzēja tikai piezvanīt, jo mans mobilais viņai ir, un pateikt, lai vispār nebraucam. Stundas laikā, ko gaidījām, viņa zināja, ka akterei 13.00 ir lekcija un nekādi nebija iespējams divus bērnu paņemt atlikušajās 10 minūtēs. Es esmu ar mieru gaidīt, zinu, ka dakteri mēdz kavēties, bet tikai tādā gadījumā, ja pēc stundas gaidīšanas mūs tomēr arī pieņem!!!

Un skrobe arī par to, ka biju tik vāja, kārtīgi neizkasījos un tomēr tos 30 Ls samaksāju... Ne jau naudā jautājums, bet viņu briesmīgajā attieksmē, pēc tā visa vajadzēja atvainoties nevis prasīt 30 ls.

NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEIEKRĪTIET UN NEEJIET UZ CENTRA HOMEOPĀTISKO KLĪNIKU! Viņu sekretāres vispār ir zem katras kritikas, jo šī jau nav pirmā reize, kad sajauc laikus. Sēž internetā un skātās dies zina ko tā vietā, lai izrādītu iniciatīvu un pateiktu, ka nevarēs pieņemt, piezvanītu, brīdinātu un tml, ko katrai administratorei būtu jādara.

Otrkārt, neviens ārsts nevar izvērtēt zīdaiņa veselības stāvokli, izvaicājo aukli!!! Tas ir murgs. Tos graudiņus es nelietošu, jo neticu, ka 5 minūtēs var novērtēt zīdaini, pat neparunājo ar māti.

B

L lola 12.02.2010

Jaa, zinu to kliiniku un tos aarstus tur kam pat elementaara pieklaajiiba pat neruup! Taakaa neesi vieniigaa kas ir viilusies tajaa maatiitee!

E elzina 12.02.2010

Nabagi arsti, viņiem tik mazas algas.Nu negrib viņi stradat par tadu mazu naudiņu.

A Anda 12.02.2010

Vispār neticu homeopātiem un vēl šitiem brīnumadariem, kas kāš tādas naudas. Nav mūsu valstī nekas godīgs. Es gan tavā vietā vērstos patērētāju tiesībās.

I Inga 12.02.2010

Neesmu kliente šai dakterei (apmeklējam citu homeopatu par daudz pieņemamāku cenu), bet esmu satikusi konferencēs - daktere reāli slimo ar lielummāniju un lepnuma grēku, diemžēl. Arī Pasaules vadošie homeopāti īpaši šai kundzei nesimpatizē

A Agnese 13.02.2010

Vai Jums ar galvu ir viss ok?Vispirms atdot 120 Ls par homeopata konsultaciju-tas ir ...es atvainojos...stulbums.Labak Jus to naudu paterejat Vaivaros vai cita kurorta.Un otrkart neviens nearste ar homeopatiju akutu slimibu.Un ja tiesam ta ir homeopatija, tad ta nav darga-es zinu daudz aptieku, kuri piedava homeopatijas lidzeklus(oficiali)un cenas tur loti zemas(2-4 Ls).Ka ari arsts-homeopats nenem(ja vins tiesam arsts)nekad vairak ka 15-20 Ls.Kur Jus atrodat so kliniku????

K K.P. 06.07.2010

Nejauši uzdūros šai sūdzībai un esmu šokā - jau sen ārstējos pie dr. Vecvagares un VISI šie apvainojumi ir klaji meli. Man iznāca būt tam pacientam (nevis kaut kādam žurnālistam), kurš bija pierakstīts aiz Bergmanes kundzes, tāpēc zinu, ka gluži pamatoti apvainojumi vis nav - kundze ne tikai nokavēja visu sev paredzēto vizītes laiku, bet arī nepacentās piezvanīt un brīdināt par kavējumu (būtu gājis viņas vietā, ātrāk pats tiktu prom, bet kundze varētu iet manā laikā - ļoti cilvēcīgi). Pie tam tā "noskriešana lejā" ievilkās gan vairāk nekā uz 5min, bet tas lai paliek uz pašas Bergmanes kundzes sirdsapziņas. Es vienkārši nesaprotu, kā var tik klaji melot? Man ir tikai pozitīva pieredze, turpināšu apmeklēt klīniku vai jebkuru citu vietu, kur daktere pieņems, un arī citiem varu to tikai ieteikt.

I InetaMežale 25.11.2010

Pilnīgs ārprāts, meklējot dakteres e-pastu, atrodu šo murgu...
Nu, nezinu gan, Vecvagarei lielummānija? Kaut kā nelīmējas kopā ar to, ka viņa bez atlīdzības ir ārstējusi un joprojām ārstē zīdainīšus un bērniņus ar iedzimtām patoloģijām. Tos, kuri nevar atļauties maksāt. Un nekur par šo savu fantastisko darbu karogus neplivina. Man gan šī sūdzības rakstītāja šķiet gan agresīva, gan nožēlojama tieši savas rīcības dēļ, jo nespēj ne izrunāt, ne vienoties ar dakteri par šī "pārpratuma" atrisināšanu. Vecvagare ir ļoti gudra homeopāte. Talantīga ārste un ārkārtīgi labestīgs un pozitīvs cilvēks.

B Bergmane 27.04.2011

Nejauši uzdūros savai vecajai sūdzībai un lasu, ka kungs, kas bija pirms mums, nav bijis žurnālists, bet gan pacients. Lai nu kā, e toreizs nenokavēju nemaz, tā kā nevajag melot. Kāpēc melojat? Kāds Jums no tā labums?

S silvi 19.01.2014

Nu atvainojiet!Man liekas ka tas ir par traku, jo tiešām daktere Ingūna Vecvagare to nav pelnījusi.Viņa tiešām ir ļoti laba daktere', ļoti zinoša un gudra.Vairākus gadus atpakaļ viņa manai meitai izārstēja epilepsiju ko mūsdienu medicīna nespēja.Dzerot tradicionālās zāles uzlabojuma vispār nekāda, bet sākot lietot dakteres iedotās zāles uzlabojums bija jau uzreiz pirmajā dienā.Tā kā lai dažs labs netic tam visam, bet nevajag nomelnot dakteri un homeopātiju.Visu cieņu un lielu pateicību viņai.

O Oskars.B, 08.11.2018

Vislelākā PATEICĪBA dakterei ar LIELO burtu ! Inguna Vecvagare izārstēja mani no vissmagākās depresijas. Tradicionālā medicīna paģērēja dzert dārgas un nopietnas zāles līdz mūža beigām...

L Laimītexxxx 01.11.2019

Es noteikti saviem draugiem pie šīs ārstes neieteiktu iet. Zemē nomesta nauda.