www.sudzibas.lv centība n cilvēcīgais faktors

centība n - cilvēcīgais faktors

Braucot 233 mikroautobusā, izvējos sēdvietu tieši blakus šoferim. Kad kāpu no tā ārā, nevarēju saprast, kāpēc man viss dibens slapjš... Vai nu man kāda kaite, vai kas! Nē! Ne mana kaite!
Kāds lops izlējis kafiju pa visu sēdekli, bet, redziet šoferis nevar muti atvērt un klusē kā medūza! Un pa manu jauko, biezo, balto jaku līdz muguras vidum dzelteni brūns pleķis! Pasaka!!! Diena izdevusies! Ko nu? Darbs Salaspilī!
Nācās jaku uz radiatora busā žāvēt un caur pus Salaspili jaku rokās nest - izbaudīt pasakaino dienu! Labi, ka esmu frizieris, jo nokļuvusi darba vietā ar šampūnu nācās biezo jaku burtiski berzt ar dziļi attīrošo šampūnu matiem! Jā! Salīdzinot ar šo, košļene vēl nav nekas! Tā kā esat uzmanīgi, mīļie! Ne visi māk mēli izmantot tur, kur tā vairāk vajadzīga!

B

M mārtiņš 09.01.2010

a varbūt šoferis nezināja ka kafija tur izlieta? varbūt kāds bija samīzies?:D

R Raitis 09.01.2010

Varbūt tiešām šoferis nezināja, bet nu saprotu arī pašu autoru, tādā situācijā negribētu nonākt :(

B baiba 09.01.2010

mārtiņ, man ar likās! :D
kā var nezināt, kas notiek tev pie sāniem! :/

E Eseseseseseseses 09.01.2010

samiizies diez vai. ja bruungans plekjis, tad visticamaak kaadam ir bijusi caureja...