www.sudzibas.lv Celtnieks Slikta darba kvalitāte

AtrisinātaCeltnieks - Slikta darba kvalitāte

Sludinājuma portālā ss.com piedāvā savus pakalpojumus celtniecībā - "Kvalitatīvi un ar augstu atbildības sajūtu uzcelsim privātmāju no pamatiem līdz atslēgai ieskaitot elektroinstalācijas un santehnikas darbus, kā arī veicam citus celtniecības un remontu darbus. Individuāla pieeja katram klientam. Atlaides darbiem ziemas mēnešos. Zvaniet, rakstiet, vienosimies."

Ir pagājuši daži mēneši kopš viņa brigāde veica remontdarbus, parādās visādi defekti un atklājas pavirši izdarītais. Strādā ātri un naudu par padarīto ātri pieprasa. Ar remontdarbu sīkumiem negrib noņemties, bet cenšas padarīt vienkāršāko. Pēc tam kādam citam meistaram ir jādara viņa nepaveiktie darbi un jāizdara visu līdz galam, kā rezultātā nākas pārkrāsot pat sienas, kuras viņa strādnieki jau bija nokrāsojuši un naudu saņēmuši.
Esiet uzmanīgi un izvēlieties ko labāku.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 18.06.2018

Cilvēks vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Работяга 23.02.2018

Nu vini tad ar rokam naudu dabu, jus ar di.su.. ir atskiriba, tapec jus visu redzat ka japarkraso..

R R.J. 17.05.2018

Labdien, esmu centīgs un godīgs darba darītājs. Ja jūs Santa arī esat godīgs cilvēks, tad lūdzu piezvaniet man, jo lasīju jūsu nepatīkamo komentāru par mūsu darbu. Vispār nekādi nesaprotu, kāpēc tad nēesat ne reizi man piezvanījusu, ja tā ir taisnība, bet rakstāt rakstu. Tiešām nekādi nesaprotu par kuru objektu ir runa, jo neatminos nevienu klientu vārdā Santa. Ļoti vēlos uzzināt par ko ir runa.

R R.J. 19.05.2018

Labdien Santa. Joprojām ļoti gaidu no jums atbildi vai zvanu sakarā ar Sūdzībās.lv ievietoto nepatīkamo rakstu. Ļoti vēlos atrisināt šo lietu. Vienmēr esmu centies būt godīgs un nekad nav patikušas negodīgas darbības aiz cita cilvēka muguras, un uzskatu ka pareizāk ir izrunāties aci pret aci pat ja saruna ir nepatīkama. Tāpēc vēlos tikt skaidrībā par šo lietu.
Ar cieņu,