celtnieki/valdiiba - Kraapnieciiba

Nevienam tagad nav nosleepums, ka liela dala latvijas iedziivotaaju ir paneemusi krediitu maajas buuvnieciibai. Krediiti tika izsniegti ar augstaam komisijas maksaam un procentiem!!! Celtnieki straadaaja par astranomiskaam cenaam, bija darbaspeeka deficiits, kas vel paaugstinaaja izmaksas, katrs tikaj gribeeja uzvaariities uz juusu panemtaa krediita reekina. Kapeec tikaj tagad valdiiba ir pieneemusi stingraakus noteikumus??? Kapeec? Ko lai tagad dara tie cilveecini kuriem virsuu ir milziiga nasta>? Vai maaja pat nav pabeigta?Vai nekvalitatiivi uzcelta?Kaa pavilkt gimeni, ja jaamaksaa krediits? Un nopelniit nevar? Vai vispaar driigsteeja masveidaa izsniegt saadus krediitus?Kur bija tie stingrie groziijumi agraak? Tagad pat nevar izdeviigi paardot to iipasumu, lai tiktu no taa visa morga aaraa.kaads vareetu pakomenteet?

R

R re 23.09.2008

Ko tur komentēt?...Kredītus izsniedza banka, ne valsts...valsts tikai tagad grib pārliecināties, ka tie kred.ņēmēji tiešām tik daudz pelna(oficiāli)...neviens nespieda dzīvot tā, kā nevari atļauties(liela māja, dārgs dzīvoklis, kruta mašīna...)Protams, cits jautājums-bezdarbs...
Vajag apdomīgāk plānot savus pirkumus, nav vērts tērēt naudu sava prestiža celšanai. Un arī pārīši, kuri ņem kredītus, nepieļaujot domu, ka kādreiz var izšķirties un kurš tad maksās? Varbūt mans komentārs kādu nokaitinās, bet pateikšu vēl, ka vairāk sāp par lauksaimniekiem, maziem uzņēmējiem un jaunām ģimenēm.

G gurkjis 24.09.2008

Krediitiestaades isniedza, jo valdiiba atlaava! Kur tad bija tie stingrie groziijumi agraak???

Z ziftinšh 29.01.2009

krapnieciba!krapnieciba! augstas cenas celtniekiem...a ka jus domajat ka celtniekam ir viegls darbs?darbs ir smags un lidz ar to pienakas pieklajigs atalgojums!