www.sudzibas.lv Celojums Tev Ceļojums Tev darbnieces Lauras Reķe krāpniecību un meliem

Celojums Tev - Ceļojums Tev darbnieces Lauras Reķe krāpniecību un meliem

Sakarā ar firmas Ceļojums Tev darbnieces Lauras Reķe krāpniecību un meliem, es un mans četrus gadus vecais dēls, nevarēsim 17.09.2013. doties ceļojumā uz Turciju.
Piekdienā iesniegts sūdzību kriminālpolicijā. Laura naudu par ceļojumu saņēma jau 3 nedēļas iepriekš, bet nav rezervējusi ne aviabiļetes, ne visnīcu.
Es ieteiktu jums neuzticas Lauras solījumus, un iesniegt sūdzību uz policiju Riga ,Gaujas 15, 320 kab,tal.67219714,67219715

T Tre 16.09.2013

Interesanti, cik no šiem, kas sarakstījuši sūdzības, iepriekš kopīgi lamājuši tūroperatorus, kas plēš nereālu naudu, un priecājušies par Lauras "lētajiem piedāvājumiem"...

Lai veicas, meklējot kaktu kantorus, kas pārdot " lētāk", arī turpmāk...

keipromoušnz, rojaltours un talmidzīgie cirpēji neko tā arī nav iemācījuši

L ledy 16.09.2013

Tre un tadumtss- beidziet tracināt, tā jau garīgais nav, ja nav ko teikt, pastāviet klusu, lūdzu!!! (zinu, zinu visi var izteikties).

T Tre 16.09.2013

Lasot, kādiem bariem visi skrējuši pie Lauras, viens otram ieteikdami, ir pilnīgi skaidrs, ka tika meklēts par sviestmaizi... droši vien vēl pa ceļam saucot par muļķiem piesardzīgos un tos, kas pērk no "plēsējiem" ...

L ledy 16.09.2013

Jums jāstrādā nav? Nē, man ir slimības lapa!!! Es nepirku pie Lauras, pirku citur (jau iepriekš minēju). Un Jūs domājiet, ka tos kas pirka pa "lēto" (zinot reālos braucējus, biļešu cenas bija daudz mazs vienādas ar pārējiem tūroperatoriem ) var tā mierīgi apkrāpt, apzagt? Viņi, mēs esam pelnījuši ?! Bet kā lai dzīvo, ja Tu nevienam nevari uzticēties ? Desmit reizes esmu atvaļinājumu pavadījusi kur saulaināks, divas reizes ceļojusi ar šo firmu, nekad nebija problēmas, pat iedomāties nevarēju, ka tā var notikt.

C Ceļojums 16.09.2013

Man personīgi ceļojums vēl tikai plānojas - nauda ir samaksāta, taču es tomēr (varbūt naivi) vēl ceru, ka viss būs labi. Citu cilvēku iepriekšējā pieredze ir bijusi tiešām pozitīva - gan mani vecāki, gan citas paziņas ir atbraukuši no ceļojumiem ļoti apmierināti, kas bija par iemeslu šadai izvēlei. Esmu diezgan pārsteigta, ka tagad notiek šādi. Pieņemu, ka vienreiz kaut kas ir sagājis "dēlī" ar visām naudas lietām un cilvēks nav mācējis apstāties, iekasē naudu no jauniem klientiem un maksā vecos parādus.

Z zaneee 16.09.2013

Tas, ka ceļojums ir lētāks, nedod tiesības nodarboties ar krāpniecību! Viennozīmīgi, visiem apkrāptajiem jādodas uz policiju, tad uz tiesu. Jums jāsaņem atpakaļ ne tikai samaksātā naudiņa, bet arī prāva morālā kompensācija par nenotikušu ceļojumu. Ar labu advokātu Jūs to krāpnieces ģimenīti izspiedīsiet sausu kā citronu! Veiksmi!

A Aviobiletes 16.09.2013

No tās gimenites, jeb Lauras Reķes personīgi vairs nav ko izspiest, tā kā tie desmiti tūkstošu lvl ko Laura izkrāpusi un tie daudzie cilvēki kas plānojuši atvaļinājumus, krājuši naudinju šobrīd var vnk samierināties ar to ka ilgi gaidītā ceļojuma nebūs un naudu neviens neatgriezīs, tā ir realitāte pie mums lv un neviens par to sodu nesaņems (par zagšanu un naudas izkrāpšanu), paies laiciņš, nozagtā nauda būs iztērēta un Laura nodibinās jaunu SIA un aiziet viss atkal pa iemīto taciņu.

A ande 17.09.2013

Tagad iet runa par to, ka cilvēki apkrāpti un pat nav svarīgi vai tie ir 5sant vai simtos latos..

R rupors 18.09.2013

Liekas tadumtss vispār nesaprot kādiem mērķiem ir domāts šis portāls.
čatot varēji iet uz gribu.lv

TADUMTSS!
Meklē nu citu portālu, kur izteikties un lepoties ar savām zināšanām un praksi.
Gan jau pienāks brīdis, ka arī Tevi, iepsējams, dzīve aplauzīs.
Neviesn šeit nesūdzas, bet gan izska savu viedokli.
Un, lielākā daļa no šiem cilvēkiem, sen jau savas pretenzijas ir iesnieguši, gan komersantam, gan vērsušies PTAC u.t.t.

M Melis 18.09.2013

Izsakies, TADUMTSS, bet ne jau ar nosodīšanu nodarbojies!
Domāju, ka šis nav tas portāls, kur būtu jākasās.
Vēlu veiksmi citu kometētāju komentēšanai!!!

V vlace 18.09.2013

Jā, cilvēks kļūdījās.Tas, kurš saņēma pakalpojumu- nepiemaksāja.Sāka naudiņu ņemt no nākošajiem, tad vēl, vēl...Bumba ripoja un auga lielumā.Vainīgs tas kurš kļūdījās, vai tas kurš nepiemaksāja?Iesūdzēsim tiesā, izspiedīs kā citronu, pataisīs pliku?Muļķības!Mūsu tiesa ir tik lojāla, ka gaidīsiwt līdz Lauras nāves stundai!Labāk brauciet un vienojaties, viņa jau nesaka, ka nemaksās!No stresiem vieglāk nepaliks nevienam.Ļaujiet cilvēkam piecelties un strādāt tālāk.Tā laikam būtu visprātīgāk

R runcis1980 18.09.2013

nu tas tadumtss ir riktigs l...s, paskaties kad vispar ir ieliktas pirmas sūdzibas par šo firmu tad runa, es pirku pirms menesi un tad ne šeit, ne citur google nebija atrodams neviens slikts vārds par šo firmu, no paziņām dzirdeju, ka esot daudz izmantojuši viņas pakalpojumus, tāpēc arī musu grupa ielidoja, a tu toč ej pačato gribu .lv, ja nau čats tad paskaties bildītes

M Melis 18.09.2013

Paldies, RUNCIS1980, par atbalstīšanu!:-)

A aleksandra S 25.09.2013

Уважаемая администрация сайта www.sudzibas.lv!, прошу обратить внимание на беспорядок на вашем сайте, который навел пользователь под названием "bambarbia2221" . Я хотела опубликовать жалобу, но, к сожалению, почти все страницы в рубриках об организациях и предприятиях засыпаны хаотичными символами клавиатуры. Этот человек зарегистрировался под тремя пользователями под названиями" nufrik", "Mrs" и "mr23" Доказательством подставных пользователей является то, что пользователи созданы один за другим в течении нескольких минут, 25.09 и опубликованы в следующем разделе http://www.sudzibas.lv/julija-gribuste-c30437.html#comment Этот пользователь набирает для массовости 5 страниц хаотично набранных знаков, чтобы визуально и количественно увеличить число жалоб конкретной персоне, написав лживые доводы без доказательств ( на почве личной неприязни), а чтобы не казалось подозрительным, он делает тоже самое в других рубриках( хаотичный набор знаков клавиатуры). По времени вы сможете определить с какого раздела он начал и какие рубрики засорил .Наведите пожалуйста порядок в следующих разделах, так как там нельзя добавить комментарии.

и другие.

C Casandra 11.10.2013

Laura Reke

V vlace 22.10.2013

Kāda ir jaunākā informācija?Arestēta vai aizlaidusies lapās?

L Laura Reke 26.10.2013

Mīļie mani klienti, man tiešām ir ļoti žēl. Jūs varat griezties policijā, draudēt man, bet jūs par velti tērējat savu laiku un nervus. Pateicoties Latvijas likumdošanai es jūtos neaizskarta. Es vienmēr varu piesegties ar bērniem un aprēķinu kļūdām. Samierinaties, jūs zaudējāt, bet es nopelnīju bišķiņ naudas. Nauda nāk un aiziet, bet dzīve turpinās. Es neesmu zagle, vienkārši darījums nenotika un es jums neko neatgriezīšu. Un vēl atceraties, ka jūs noslēdzāt līgumu ar SIA Ceļojums Tev, nevis ar Lauru Reķi, tātad visas pretenzijas adresējiet firmai. Personīgi man ar šo firmu drīz vairs vispār nebūs nekādu saistību.
Man pašlaik arī ir daudz bizness ideju, tās es ceru realizēt ar jūsu palīdzību, iespējams ar savu jaunu firmu.

Jūsu Laura

S Svetik 29.10.2013

Можно убежать от клиентов, полиции, но от собственной совести нельзя. Рано или поздно придется платить долги другой монетой - своим здоровьем, своим счастьем, будущим своих детей. Вопрос только в том - что дороже...

A antra sirma 24.01.2014

Laura, ja to komentāru patiešām rakstījāt Jūs, tad jums pedējais laiks griezties pie psihiatra, un vēl par visu jums tāpat būs jāsamaksā, ja ne tev, tad taviem bērniem, kuri tāpat jau morāli cieš mātes noziedznieces dēļ.Es nepabrīnīšos, ja jūs tiksiet no kāda apkrāptā fiziski sodīta.

Ja tūrfirmas neceltu neadekvātas cenas, tad cilvēki nemeklētu tādas lauras, turklāt viņai bija oficiāla firma.Tas nav normāli ka no citām eiropas valstīm var ceļot lētāk, nekā no Latvijas tūrfimām.