CellTech Modris Megnis - BLEFS

Brīdinu un aicinu FIRMAS,UZŅĒMĒJUS vai vienkāršus DARBA DARĪTĀJUS dažāda profila CELTNIEKUS - NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NESADARBOTIES un NEUZĶERTIES uz ABSURDAJIEM DARBA PIEDĀVĀJUMIEM, vai NONĀKT JELKĀDĀS DARBA ATTIECĪBĀS ar ODIOZO PERSONU -MODRI MEGNI. JEBKURAS LEGĀLAS,NELEGĀLAS DARBA ATTIECĪBAS ar CellTech un MODRI MEGNI var izvērsties DZĪVĒ VĒL NEPIEDZĪVOTĀ FARSĀ, jo netiks izmaksāta ALGA-NAUDA, par aizvadītajām stundām,dienām-brīvdienām,DARBA APJOMIEM. -tā vietā nemitīgi SOLĪJUMI, naudas izmaksas dienu,nobīdes,pārcelšanas,atrunas,problēmas,-KRISTAS aizņemtība,vēlēšanu tuvums un vēl....FANTĀZIJA un IZDOMA DARBOJAS MODRIM tik vienā virzienā-kā novilcināt LAIKU,KĀ NESAMAKSĀT.....PAR GODAPRĀTU un elementāru DARBA DEVĒJA MORĀLI šeit nevar būt NE RUNAS.... DOMĀJU ŠEIT DARBS TIESĪBSARGĀJOŠAJĀM INSTANCĒM. ATKLĀTA,NESLĒPTA tieša un netieša KRĀPNIECĪBA nav SAVIENOJAMA ar DARBU un BIZNESU. uzmanieties -MODRIS MEGNIS!

G Gatis Zivtiņš 15.08.2017

Pilnīga taisnība, tikai tagad Modris darbojas SIA ABCtech.
Pievienoju bildi lai zinātu ,kā viņš izskatās.