Kafejnīca "Ceļavējš" t.c. Sala Jēkabpilī - Par apkalpošanu

Sanāk bieži pusdienot kafejnīcā "Ceļavējš" t.c. SALA Jēkabpilī. Vairāk to nedarīšu un neieteikšu citiem. Apkalpošana pavirša, kvalitāte pasliktinās. Pusdienoju 5. jūlijā. 40 minūtes gaidīju trešo ēdienu, tā arī nesagaidīju...Nav runa par zaudēto naudu, bet par attieksmi. Sabojāta oma, vilšanās...

T

U User15339 06.07.2013

Tiesa, meginaju tur pusdienot pirms kada menesa...Pasutiju tikai zupu, nogaidiju 25 minutes, saptratu, ka zupa nav vel uzvarita...Ta ka laika bija maz, pametu so estuvi..

S stellas 08.07.2013

Varu pievienoties, ka diezgan čābīga ēstuve.
Šajā nedēļas nogalē, pasūtot tomātu zupu, atnesa biešu zupu. Šašļiks bija sildīts, sauss, neēdams. Porcijas lielas, taču ēdiens negaršīgs. Vienīgi tur pieejams garšīgs izlejamais kvasiņš.

S sems 09.07.2016

Kvasins ir Aldara izlejamais, tapec gards

K Kiksitis 11.07.2013

Kādreiz uz šo vietu gājām bieži, bet nu arī ir vilšanās par apkalpošans kultūru. Nolēmām izmēģināt jauno pakalpojumu ēdienu piegāde birojā / mājās. Pirmkārt norādīts ka piegāde tiek veikta stundas laikā mums nācās gaidīt trīs stundas un vairāk kārtēji zvanīt un atgādināt vai nav par mums aizmirsuši. Pasūtījumu veicot pēc kartē norādītā cenrāža atkal bija vilšanās jo samaksājām pēc norādīta cenrāža, bet ejot prom piegādātāja nometa čeku kur cenas bija pavisam citādākas (zemākas), bet naudu paņēma vairāk un sasaukt piegādatāju atpakaļ arī vairs nevarēja. Un pēdējā vilšanās bija kad beidzot tikām pie pasūtījuma - atverot maisiņu kurā viss bija saliksts, porcijas bija salijušas ar mercēm vai no salātu eļļas visas kārbiņas slapjas tecēja, nerunājot nemaz par to saturu kurš iekšā bija haotiski samests vienā nodalījumu un viss bija auksts. Šis gadījums mums lika aizdomāties vai vispār vēl kadreiz izmantosim šos pakalpojumus. P.S. Ieteikums vadītajai varbūt var pārskatīt šīs vietas personālu un tā atbilstību darbam un apkalpošanas kultūru. (Jo cik zināms tad vadītāja/ īpašniece ir ļoti labs cilveciņš tikai nav paveicies ar personālu).

J Juze 12.02.2014

pilnīga taisnība. 2013.gada "Līgo"pasākumā Krustpils saliņā bērnam starp dejošanām bija 40 minūtes laika, atbraucām paēst un arī ilgi gaidījām. vairākkārt gājām "meklēt" savas pusdienas. pirms tam gan tika apsolīts, ka 40 minūtēs noteikti iekļausimies... kā rezultātā saņemto ēdienu nācās ēst steigā un deju mēģinājuma laiks tāpat tika nokavēts

S sems 13.02.2015

sliktakā apkalpošanas kvalitāte Jēkabpilī! šodien 13.02.15 ap 15:30 ienācām kopā ar sievu un pasūtījām otro ēdienu, divas kolas, un saldo, tā kā man bija jābrauc 16:30, respektīvi pēc stundas, no visiem pasūtītajiem ēdieniem mēs dabūjām tikai kolu!!!