CDR potiongames - Krāpšana

Par krāpniekiem. Cdr sia. Potiongames mobilais spēlēs.
Saņēmu rēķinu no tele2 un nejauši pamanīju kā rekins ir pārāk liels.
Kad ieraudzīju detalizētu rēķinu atrada kā katru nedēļu bija noņemta no konta 1.50 eiro. Par jūniju bija samaksāt tikai par tiem spēlēm 6 eiro. Bet spēlēs man nav. Pazvaniju uz tele2. Operators man prasa, vai bija man nosūtīts sms? Par to kā ir pieslēgts spēlēs? Es teicu kā ne. Tad operators teica ka vajag pārbaudīt spamu. Un tiešām no janvārī viņi man sūtīja tādus sms, bet es neko nepamanīju. Jo viss bija spama. Es to nevarēju saņemt kā parastās izziņas.
Uzreiz to nepamanīju, ka maksāju vairāk katru mēnesi, jo uz mani ir pieslēgti visi tel. Numuri par visiem ģimenes locekļiem.
Pazvanija uz tiem cdr.lv, uzrakstīju mailu, sūdzības. Ka gribu sanemt naudas atpakaļ. Jo neizmantojo nekad vinus pakalpojumi. Gaidu atbildi.
Viens vārds negodīgi!
Krāpšana. [slēpt]@cdr.lv, +371 67443092
(ja būs kam vajadzīgi viņas kontakti)

J