CBT serviss,sia(High print serviss) - Nesūdzība

"Velamies pateikties par interesi un veltito laiku uz vakanto CBT Serviss Tirdzniecibas parstavja amatu!Informejam Jus,kad diemzel Jusu kandidatura nav tikusi apstiprinata!Velam veiksmi un izturibu turpmakajos darba meklejumos!Ar Cienu CBT Serviss valde."
Ja vēlaties saņemt šādu SMS pēc divu nedēļu darbošanās šajā uzņēmumā,droši dodieties uz norādito adresi.(Par jebkādu algu aizmirstiet)

X

K kalja2 03.05.2012

Ko tad straadaaji bez liiguma!Loshara.:)

D danuta 03.05.2012

Sazvanies ar darba inspekciju, šiem tādi kantori patīk.

X xmas66 07.05.2012

Antireklāma arī ir reklama.

P piranja 09.05.2012

Interesanti, kādēļ ir jamaksa par to, kad neesi pieņemts darbā ? Hmm... parrunās arī kad iet ir jamaksa kaut kas ? man liekas, kad šitas čalis kaut kādu sviestu ir iemetis.. kartejais datoronanists, kuram darīt nav ko ! :-D :-D :-D

X xmas66 21.05.2012

Interesanti gan.SS atkal šie ielikuši sludinājumu, ka meklē darbiniekus.hmm...gan!

X xmas66 26.05.2012

PIEPRASIET LīGUMU PIRMS SāKAT STRāDāT!!!

X xmas66 09.06.2012

Atkal meklējam jaunus lohus-tagad tas saucas "intensīvas apmācības pirms darba uzsākšanas".

E ezis81 30.09.2012

Es pilnībā piekrītu visam. Šis uzņēmums ir šmaucēju kantoris. Alga tiek kavēta, algas aprēķinos izmanto kaut kādas mistiskas formulas, tur nu galīgi nesanāk tā alga, kas jums godīgi pienāktos.

Tur ir tāds cilvēks kā Igors Č., tēlo no sevis baigo direktoru, lai gan ir baigais nīkulis. Neprot pat normāli sarunu veidot. Iesaku jums ar viņu aprunāties uzreiz sapratīsiet kāds frukts viņš ir. Visus algas aprēķinus veic Igors ar savu (augstāko) vidējo izglītību (..

Otrs cilvēks ir Mārtiņš B. (tirdzniecības vadītājs), viņš ir it kā atbildīgs par personāla atlasi. Vīrs kā OZOLS, bet rieksti kā ZĪLES. Šis prot runāt un solīt, bet neprot darīt.

Tātad secinājums, ja jums nav ko darīt, tad varat droši iet tur strādāt un kavēt savu laiku, bojāt savu nervu sistēmu.

E ezis81 30.09.2012

S stradnieks007 02.10.2012

Tieši tā pašlaik ir pienākuši tādi laiki kad nav ko darīt! Milionus sapelnīt šeit nevar ir iespēja iet strādāt uz MAXIMU par krāvēju vai pamēģināt ko jaunu alga visur vienāda, vismaz sākotnēji. Bet ir tādas vietas kur ir jāstrādā un atbilstoši paveiktajam arī saņem. Problēma laikam slēpjās citur man ta šķiet kad ielākā daļa vēlas saņemt daudz bet darīt maz tas kaut ka neloģiski. Gribētu paskatīties uz visiem šiem sliņķiem ko viņi dziedātu ja vadītu savu lietu.

T tims 23.07.2013

GRIBU BRIDINAT VISUS KLIENTUS PAR SI KANTORA DRAUSMIGO APKAPOSANAS SERVISU MARTINU BURTNIEKU UN KARTRIDZU KVALITATI. PASUTIJU KASETES UZPILDIT, BET ATVEDA MAN NE MANEJAS, BET GAN BRAKUS, SALAPITUS NO VISIEM GALIEM, PULVERIS BIRA JAU NO KASTES KARTRIDZU IZNEMOT . DIEGZAN ZEMA LIMENA BORDELIS, KURU IESAKU VISIEM AIZBRAUKT APSKATIT. PAT BOMZHI DZIVO LABAAKAAS VIETAAS.

P piranja 24.07.2013

Ļoti drūmi, kad kāds vnk nomelno kāda cilveka vārdu ierakstot šeit pilnīgi sadomātu sūdzību ! Ja ir pretenzijas pret kādu konkrētu lietu, darījumu, cilveku vai tml. tad var jau to pateikt sejā, nevis nomelnot, apmelot u.t.t. ! Gribetos man šos gudros komentētajus sejā ieraudzīt !
Ar Cieņu M.

F farmekoooooooos 24.07.2013

Tādi muļķīši mums arī ir vajadzīgi, jo par ko tad mēs smisimies?