www.sudzibas.lv CB SIA darba samaksa

CB SIA - darba samaksa

SIA CB (Cēsu Būvnieks). Mīļie līdzcilvēki kam vēl ir palicis veselais saprāts neveidojiet sadarbību ar šo celtniecības kompāniju. Objektos Madonas novadā, Jūrmalā un citos objektos strādniekiem netiek maksātas algas, lai gan gan uz šiem objektiem ir bijis iepirkums no pašvaldības un projektu naudas. Tekoši tiek melots un solīts no nedēļas uz nedēļu atliekot, par darba līgumiem, nodokļiem, darba drošību pat aizmirstiet.
Priekšnieks priekšnieka galā, darba organizācijas pilnīgi nekādas, augšas neprot strādāt tandēmā līdz ar to dīkstāve par kuru protams neviens nemaksā. Tā varētu turpināt dikti un daudz...

M

Komentāri (10)

L Lo 15.11.2010

Mums tieši piedāvā bruģēšanas darbus Madonā Raiņa ielā bērnudārzā caur CB.

B baiba 16.11.2010

Projektus vari pat nepieminēt..labāk pajautā, cik ilgā laikā tā tava mīļā pašvaldība to naudiņu uzņēmumiem pārskaita... Varu droši teikt, ka 2-3 mēnešus pēc objekta nodošanas..par šādu sistēmu jāpasakās nevis uzņēmējiem, bet bet likumdevējiem, kas nekad neiedziļinās lietu būtībā. Nevienu neaizstāvu, tikai lieku padomāt par situāciju, ko izveido pati valsts.

E es 24.11.2010

To Marts:
Nu žēl, ka apbižoto strādnieciņu konkubīnes tik to vien dara, kā aizstāv savus sliņķus, nespēj pat īsti noskaidrot un izvilkt no viņiem vismaz tik daudz, kur un pie kā viņu pūkainie nabadziņi strādā (nestrādā). Ka tik ne pie apakšniekiem, kas nemaksā šiem mazulīšiem, nemaz nerunājot par darba līgumiem, darba aizsardzību un nodokļiem...

E es 26.11.2010

maldies "Aprīlīt" kur un pie kā strādā zina gan un vārdus un uzvārdus zina sākot ar firmas valdi, būvuzraugiem un vadītājiem un vēl pa vidu esošiem visādiem piepelnītājiem starpnieķeļiem, jo pašvaldībā jau viss uzrādās, kur firma ir vinnējusi konkursu un kura reāli dara un ne tikai tur ... tam ka zina nav nozīmes, mēs arī turpat strādājām un tieši tas pats, algu nemaksā un ja maksā tad neko no solītā un protams bez papīriem... kad sāk strādāt izrādās ka nav ne materiālu nekā un jāsēž un jāgaida, sola vienu dienu, sola otru, pārliek datumus un tā nedēļām kā algas, tā materiāli tā lūk :( tur darbs darba inspekcijai!

E es 27.11.2010

ja kas palasiet ko saka vienas no Madonas novada skolām direktors, kur darbs veic šī firma te links uz rakstu
http://www.estars.lv/raksti/3/11386

- Ar logu licējiem mums ir normāls kontakts, - vaicāts par strādājošajiem, sacīja Agris Sārs. - Viņi te dzīvo, dzer tēju, stāsta, kādus materiālus viņiem atved, ko sola atvest. Cilvēki ir normāli, bet viņus krāpj priekšnieki no augšas. Darba algas ir samazinātas: no tā, ko pēc Eiropas normatīviem siltināšanas projektos strādniekiem vajadzētu saņemt, viņi saņem kādu desmito daļu. Valda mežonīgais kapitālisms, bet mums kā ķīlniekiem šai sakarā (tāpat kā daudzām citām Latvijas skolām) pastāv apgrūtinājumi.

. ... 04.12.2010

... Jūnija beigās Rīgas domes Izglītības, jaunatnes un sporta departamentā rīkotajā iepirkumu konkursā par uzvarētāju atzīta SIA "CB", kas rekorda cienīgā ātrumā – 30 dienās – par 1 120 372 latiem apņēmusies izremontēt 296 dabas zinātņu kabinetus 49 Rīgas skolās. SIA "CB" piesolījusi pabeigt telpu remontu ne tikai zibens ātrumā un bez apakšuzņēmēju līdzdalības, bet arī devis darbam 40 gadu garantiju.

atbilde... Uzņēmuma "CB" valdes loceklis Andris Siņelobovs apgalvo, ka 30 dienās izremontēt 296 mācību kabinetus 49 Rīgas skolās viņiem esot pa spēkam. Un arī 40 gadu garantija, viņaprāt, neesot nekas pārsteidzošs. "Es atbildu par saviem vārdiem, " viņš piebilst...

bet ja kas uz 20.08. darbu grafiki vēl nebija saskaņoti un protams laikā nekas netika nodots :( redz kur lasām ..

Trešdiena, 27.oktobris (2010), plkst.16:23 | Antra Gabre
Skolēni jau devušies pirmajā šā mācību gada brīvlaikā, bet visi iesāktie dabaszinību kabinetu remonti Rīgā tā arī nav pabeigti. Neatkarīgā jau rakstīja par nereālo termiņu un garantijas laiku, ko bija solījusi konkursa uzvarētāja būvfirma CB – gandrīz 300 kabinetu izremontēt mēneša laikā, nemaz nerunājot par 40 gadu garantiju.

evar pabeigt, jo strādniekiem nemaksā, naudu sadala augšas ...

. ... 04.12.2010

vēl mazliet info

TVNET :: Latvijā :: Komentāri - Ūdenslīdēju centra būvniecībā ...
ne par velti Siņelobovs no Cēsu būvnieka Janajam laikam ziedoja 5000Ls pirms vēlēšanām. Ieteikt (3) Atbildēt Ziņot redakcijai ...
www.tvnet.lv/zinas/latvija/355775-udenslideju_centra...400.../3 -

E es 08.12.2010

Nu gan laikam avīzītes priekšnieciņam jāsūdzās būs par to, ka viņa darbinieciņi darba laikā nodarbojas ar privātām lietām... VDI te arī būtu ko darīt.
Ā, starp citu, (Marts, Es u.c. ), painteresējos, vai tiešām kaut ko būtu sajaucis? Izrādās - nē! Apakšnieciņu kokubīnes patiešām ir blondas, jo nespēj tomēr noskaidrot no saviem mazajiem rūpju cilvēciņiem (kas prot tikai gausties), kur viņi strādā? Nu patiešām žēl, ka neko neatceras jau tādā vecumā.

R Ridzinieks 20.04.2011

Mes par skolās pabeigtiem augustā darbiem vel šodien naudu nesaņemam...

š šuriks 20.04.2011

Mums Valmierā ātrajos paņēmuši apakšuznjēmēju firmu.Puikas rauj kā traki žēl uz viniem pats skatities kā pēc mēneša spļaus ugunjus kādā sūda bedrē ielīduši

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes