Catch me patch me plāksteri - Krāpšana

Gribu atrast tos krāpniekus, kas, izmantojot neeksistējošas personas, turpina reklamēt produktu visos lielajos medijos! Bet viņi jau pat telefonu neceļ, nekādas citas kontaktinformācijas nav.
Plāksteri ir parasti plāksteri un efekta nekāda. Gribu savu naudu atpakaļ. Jūtos apkrāpta.
Jā, protams, pašai vajadzēja saprast, ka tādu brīnumu nav, bet tomēr jautājums: kā tādiem vispār ļauj reklāmēties? ! Kur skatās Ptac Un Pvd?

Dainis 10.10.2017

Kāmēr būs aitas, būs arī cirpēji!

W WildPaula 10.10.2017

Tikko uzrakstīju par viņiem PTAC. Redzēs, vai ko darīs lietas labā.
Piekrītu, ka nedrīkstam būt tik lētticīgas, bet medijs arī nedrīkst reklamēt tādus krāpniekus, kuri savu produktu pat nekur reģistrējuši nav.

Dainis 10.10.2017

Vai jūs vienmēr tik naivi ticat visam ko mēdijos reklamē? Tādā gadījumā kāpēc vēl ikdienā nebarojaties ar kaķu barību dienā neizdzerat vismaz 3 litrus fairry un nesedzaties ar vismaz pieciem dormeo matračiem?

Ventilators 10.10.2017

Tiešām brīnos, ka vēl ir un būs šādi cilvēki, kas ticēs šādām lietām. Pat pašu sūdīgāko sporta zāli nenovērtē, kā cienīgu partneri cīņā pret to, ko vēlas nomest. Visam pamatā ir sūrs darbs un apņemšanās, nevis neko nedarot un aplīmējot sevi ar lētiem nieciņiem.