CarsOutlet.lv - Auto bojāts

Iegādājos auto līzingā nu jau vairāk ka mēnesi atpakaļ, nu bet protams ka auto saplīsa tieši 14diena. Beigas izrādās remonts uz 910e plus papildus vajaga remontu un 500e ‘’ un protams kā Saka godīgais plača īpašnieks es gribu lai vissi zin ka ir labi plači’’laikam arī tur janosūta @beztabu lai pārbauda! Iespējams auto placis dos zinu!

16.03.2024

Good Intentions 16.03.2024

Pērkot lietotus auto bez variantiem javed pārbaudīt.

S Soulshaker77 24.03.2024

Arī es nopirku auto no carsoutlet.lv jau skatoties tur auto dumoja. Kā arī negāja ka vajadzēja. Runājot ar Artūru arī nospriedām ka pie vainas ir kāda sprausla. Nolēmu auto ņemt. Samainiju sprauslas dumainiba pazuda un auto iet bēdu nezinot... Taka problēma jau vairāk ir tajā ka paši nesaprotat ko ņemat. Un ņemot vecu auto ir jārēķinās ar to ka būs defekti. Jo ne velti tas mašīnas ir nonākušas placī... Ar savu auto esmu apmierināts braukšanas vaina.