www.sudzibas.lv Carnikavas komunālserviss patvaļa un pretlikumīga iekļūšanā privātos īpašumos Parkapj likumus un paliek nesodits, turpina vairakus gadus atkartot tas pasanas shemas

Carnikavas komunālserviss patvaļa un pretlikumīga iekļūšanā privātos īpašumos - Parkapj likumus un paliek nesodits, turpina vairakus gadus atkartot tas pasanas shemas

Uzņēmuma Carnikavas komunālserviss darbonis Gerenciks regulāri pārkāpj likumus, ienāk privātos īpašumus, veic neatļautās darbības un veido falsificētus ziņojumus. Mērķis - pretlikumīgi uzspiest sodus cilvēkiem un iedzīvotājiem
Par to informēja Administratīvas komisijas pārstāvji un citi Ādažu novada pašvaldības pārstāvji. Arvien vairāk cilvēku tiek pakļauti Gerencika pretlikumīgajam darbībām. Nepamatoti sodi, melīgi ziņojumi.
Pašvaldības vadība un Carnikavas komunalserviss vadība ir informēta un pieļauj tam turpināties vairākus gadus. Sistēmas prostitūtas piesedz patvaļu un likumu pārkāpumus.
Gerencikam nav nekādu pilnvaru, nedz ari tiesību iekļūt privātos īpašumos. Esiet uzmanīgi un ziņojiet.
Klausījos paris Ādažu novada pašvaldības domes sēdes, kur šis Gerenciks uzstājas. Vienīgais, ko viņš vēlas panākt - iestrādāt visādos papīros vairāk sodu.
Ziņojiet visi, kas saskaras ar Gerencika patvaļu un pretlikumibasm. Celsim kolektīvu prasību tiesa. Tādiem jāsēž cietuma, nevis jāstrādā pašvaldības iestādes un jāterorizē nevainīgi cilvēki.