www.sudzibas.lv CARGO.LT Nepatiesas informācijas sniegšana

CARGO.LT - Nepatiesas informācijas sniegšana

Cienījamie CARGO.LT lietotāji,Es jums ieteiktu atteikties no šī pakalpojuma un neslēgt līgumu ar CARGO.LT - vadība sniedz nepatiesu informāciju par firmām, kas ir izbeigušas līgumu ar viņiem, necienīgi runā un nav norādīti dati, ka ar viņiem pārtraukts līgums, norādīts tikai kad esi reģistrējies CARGO.LT, un ka darbība APSTĀDINĀTA, kad tu lūdz norādīt patiesu informāciju vai izņemt savu kompāniju no viņu datubāzes, viņi vienkārši tevi ignorē un vēl nolamā, un ne uz vieniem e-pastiem neatbild, un runāt pa telefonu atsakās vai arī met nost klausuli!LŪDZU NESTRĀDĀJIET AR CARGO.LT - naudas rausēji un nekādas cieņas. Viņu filozofija - neizmanto mūsu pakalpojumus, tātad esi pret mums.

R Romij 02.04.2019
Slikts darba devejs

Postojannie peregruzi, narushenie trudovogo rezima, mashini hlam, otnoshenie kak k govnu- eto i mnogoe drugoe vas zdet,esli vi pojdete v takuju zamechatelnuju firmu, kak a2b (niels pach logistic)