www.sudzibas.lv Carbuy Krāpšana

Carbuy - Krāpšana

Sveiki. Vēlējos pārdot savu auto protams ar defektiem un bez atļaujās piedalīties satiksmē. Uzgāju Carbuy mājaslapu, izlasīju kritērijus kādus auto viņi pērk u. T. T. Ja auto nevar piedalīties satiksmē, tad atsūta bezmaksas evakuatoru. Domāju, nu labi mēģināšu rakstīt viņiem. Aizsūtīju pieteikumu un vēlāk viņi man atsūta epastā, ka tādus auto nepērk un nebrauc nekur pakaļ. Bet ko tad mājaslapā liek tādas nepatiesas ziņas. Tad vienkārši nerakstiet tā, ja to nepiedāvājat.
Nu tā bija pirmā reize, kad uzgāju viņu mājaslapu un arī pēdējā. Slikts serviss. 😒

Joe Rogans👽 15.01.2023

+Respekts Carbuy, ka nepērk visas naglu kastes.

I Ivars Le 24.01.2023

Sveiki.

Diemžēl mūsu resursi ir ierobežoti un ne visiem auto pa visu LV mēs varam izbraukāt pakaļ. It sevišķi tiem kuri maksā lētāk kā evakuātora pakalpojumi.

Sūdzība pieņemta. Mēs centīsimies laboties :)

Jauku vakaru.

Ar cieņu CarBuy komanda.