www.sudzibas.lv Carbox serviss Krāpšana, slikts serviss

Carbox serviss - Krāpšana, slikts serviss

Krāpnieki! Griezos servisā ar aizdomīgām skaņām no auto motortelpas! Konstatēja, ka vainīgs kondicioniera kompresors! Jauns 400 eiro plus darbs, saremontēt nevar, lietots ir kaķis maisā, uzstājīgi mēģināja mani pierunāt pirkt jaunu, piekritu, bet likās aizdomīgi, a teica, ka samainīs arī rullīti, ko pie viņiem nesen biju mainījis, internetā atradu, ka var dabūt restaurētu kompresoru pa 185!
Atteicu remontu, salika visu atpakaļ, samaksāju par darbu un par to, ka radīju viņiem nepatikšanas ar piegādātāju! Aizdzinu mašīnu uz servisu, kas nodarbojas tieši ar kondicionieriem. Un izrādās manam kompresoram viss ir kārtībā, vainīga bij ģeneratora brīvgaitas mufta! 30 eiro 500 eiro vietā!