www.sudzibas.lv CarBay.lv Mašīna nelietojama, krāpnieki

CarBay.lv - Mašīna nelietojama, krāpnieki

Gribu brīdināt visus, kas vēlas iegādāties auto no šīs kompānijas - autoplača carbay.lv, kas atrodas uz Dzirciema ielas, Rīgā, nekad nedarāt to! Auto tiek tirgoti ar būtiskiem defektiem. Uzčinīti pārdošanai. Manā gadījumā šā gada 26. Janvārī iegādājos audi a3. Uz vietas viss super, parādīja kur kas kāda vaina, kādi defekti utt. , zobsiksna vasarā nomainīta, eļļa arī... Izbraukt neļāva, jo esot noņemta no uzskaites, līdz ar ko līdz savam servisam aizbraukt pārbaudīt nekādas iespējas nebūtu. Piedāvāja savējo. Viss šķita ok, bet vienā brīdī pamanījām, ka pazūd motora eļļa, bet nu nekādu traipu uz bruģa nebija. Likās nu divu nedēļu laikā atkal līmenis zemē. Braucu uz servisu un tur sākās, panna izrādās ar hermētiķi pielīmēta, lai nemanītu eļļas būtiskās noplūdes, zobsiksna uz pēdējiem puņķiem turas, antifrīzs brūnā krāsā. Labi, štrunts, samaksāju par motora remontu, nomainīju zobsiksnu, tika nomainīts viss sistēmas antifrīz. Nu it ka viss ok. Līdz ar veiktām darbībām mašīnai parādījās jauda, kas izmeta visas pārējās plača darbības... Nenobraucu pat 70km pēc serviss, ka opā mašīna neiet vispār, tika aizvesta ar autoevakuatoru uz servisu. Aizdomas uz turbīnu. Nu ko un tur sākās citas jautrības, viena no izejošām trubām aizmetināta, katalizators izgriezts vispār... Un saraksts tik turpinās. Meistars ķer galvu un nezin, ko vēl gaidīt. Nezinu, kas būs vēl.
Mēģināju sazvanīt autoplaci, mani uzklausīja, pateica, ka varēju auto pārbaudīt jebkurā servisā... Mašīna veca, ko es gribu, katalizatorus visi griež ārā. Vārdu sakot dialogs nulle. Jebšu sūdzaties un lai man veicas. Piedāvāju sazvanīt autopluss servisu kur auto atrodas, atteicās. Neko par minētiem defektiem pat nevēlas dzirdēt. Bail padomāt kāds būs kopējais rēķins.
Pievienoju bildes ieskatam. Esat uzmanīgi, krāpnieki!

P Palīgs neskaidrajiem 18.03.2022

Man tāda interese - kāpēc jums gribējās nopirkt tieši to auto, ar kuru neļauj izbraukt?

K Kristīne Kristīne 18.03.2022

Precizēju, ar auto neļāva izbraukt pašiem. Plača darbinieks mūs izvizināja un viss likā ļoti labi. Arī attieksme pozitīva. Tika norādīti visi ārējie defekti. Bet nu tam lācītim puncī lielas apslēptas kakas. Manā servisā tā arī pateica, ka pat ja atbrauktu uz priekšpārbaudi defekti netiktu pamanīti, jo tad jau būtu jāizjauc visa mašīna, kas nekad netiek darīts. Kompis mašīnu nelasa, jo auto arī tur ir sakoriģēts.

P Palīgs neskaidrajiem 19.03.2022

Noņemta no uzskaites bet tomēr jūs izvizināja? Kautkāds dīvains tas jūsu stāsts...

Jā. Pa iekšpagalmiem.

Good Intentions 19.03.2022

Ja servisā pārbudīt nevar, tad nafig labāk neņemt.

K Kristīne Kristīne 19.03.2022

Ja arī pārbaudītu, defektus neredzētu. Neviens serviss pirmspirkšanas pārbūdē nejauc ārā un nelien dziļāk motora telpā. Paceļ uz pacēlāja, paakatās vizuāli, motora skaņa, noplūses, ritošā, pieslēdz pie kompja. Šeit viss bija izdadīts, lai arī tādā gadījumā neredzētu. Noziests ar hermētiķi... aimetināts kur vajag , nevajag, mašīna pārprogrammēta. ...

K Kristīne Kristīne 19.03.2022

Dīvains ir jūsu komentārs. Dzīvē notiek dažādi. Dalos ar savu negatīvo pieredzi, lai arī citi potenciālie pircēji zin. Bez kam bildes ir pievienotas un tas kā tika iegādāt a/m nav svarīgi. Tā tika tirgota bez defektiem. Tāpēc pietaupiet komentārus. Galvenais uzsvars likts uz vēlāk atklātiem būtiskajiem defektiem.

P Palīgs neskaidrajiem 19.03.2022

Jūs putrojieties savā stāstā - sūdzībā rakstat ka jums parādīja defektus, pēc tam jau - ka tirgojās bez defektiem. Izbraukt nedeva, bet tomēr kautkā vizināja pa iekšpagalmiem... nu bet ne jau tas galvenais. Ja jūs būtu palasījusi iepriekš kā nevajag pirkt lietotu auto, tad nerakstītu te sūdzības ar sevi galvenajā lomā.