Caramel Rouge - nemaksā algu

Esmu nolēmusi sūdzēties par šo vietu, jo manai māsīcai pēc pusotra darba mēneša tā arī neizmaksā algu. Cik noprotu, tad viņa nav vienīgā, kuram šajā darba vietā ir radusies tāda pati situācija. Citu sūdzību par darbu Caramel Rouge nav, tikai manuprāt, tas, ka neizmaksā algu, pat, ja ir jau sen parakstīts līgums ir ļoti cūcīgi no īpašnieku puses! Come on, mēs kopā īrējam dzīvokli un viņa nevar samaksāt savu daļu tikai tāpēc, ka kāds ir aizmirsis samaksāt par padarīto darbu. Kā var nesaprast, ka ja cilvēks meklē darbu, tad viņš noteikti arī rēķinās, ka atrodot darbu viņš saņems naudu. Tā vienkārši ir bezkaunīga nerēķināšanās ar darbinieku vajadzībām, piemēram, dzīves vietas vai pārtikas. Bet laikam jau arī var iet mierīgi uz darbu un strādāt par velti, ja tev nav kur dzīvot un nav ko ēst, jo arī strādājot Caramel Rouge viņai nav pat atlaides ēdieniem, ko viņa tur apēd darba laikā, viss ir par pilnu cenu, un cenas tur nav no mazākajām, galu galā ir taču jāsamaksā īri par telpām Vecrīgā. Tāpēc, dārgie cilvēki, es Jums visiem iesaku sūdzēties par katru tik nekrietnu darba devēju, jo savādāk situācija mūsu valstī vienkārši nemainīsies!

E

S Saimniece 09.04.2011

varbūt mazā kaza ir radījusi zaudējumus lielākus, nekā labums no strādāšanas ? vispirms iemācies strādāt, tad gaidi algu :))))

S stradniece 09.04.2011

Tak Latvijaa vispaar cilveeki par velti straada..., un tas ir normaali..., vai nu nemaksaa nemaz, vai 100 ls meenesii

R rumba 09.04.2011

Saimniece, aizveries!!! Tā gadās pašlaik Elīna, nu traki, man tik traki vēl nav bijis, bet es jūtu jums līdzi!!! Katra sīka maita - sava tētiņa dēliņš vai meitiņa uzskata, ka šajā pasaulē galvenie. Nu jā! šajā pasaulē varbūt, bet nākamajā nē!

* ***** 09.04.2011

Nav likumīgi neizmaksāt algu.Ja meitene ir radījusi zaudējumus, tam jābūt pierādāmam faktam, tad zaudējumus piedzen tiesas ceļā.Un nevis tāpēc, ka saimniecei tā likās.Meitene var savu algu un morālo kaitējumu, šī summa ir bez ierobežojumiem, piedzīt no saimnieces.Ja darbiniece radīja zaudejumus, tad saimniece viņu slikti apmacija.Un vēl apsaukāja par mazo kazu.

S Saimniece 09.04.2011

Iztrūkumi inventarizācijā lielāki kā alga, kas vēl jāpierāda ?

S Saimnieks 09.04.2011

Kopš kura laika sūds ir sācis mācīt dirsēju?Jums bauriem būs klusēt, bet mums būs jūs pist!

H Hugo 10.04.2011

Nūū, biju biju šajā bārā un tikai dēļ tā ka negribēju kašķi taisīt sūdzību nerakstīju. Nesaku gan ka tā kas mūs apkalpoja bija tiešī šī konkrētā persona, bet izskats (vizuālais) un attieksme pret klientu nudien nebija no tām labākajām. Vispirms vajag savus PIENĀKUMUS pildīt pēc labākās sirdsapziņas un tikai pēc tam atcerēties par TIESĪBĀM. Un galu galā ar tām milzīgajām dzeramnaudām arī var dzīvot itin grezni. daudzi dzīvo daudz žēlīgāk.

* ***** 10.04.2011

Piekrītu Hugo.Bet saimniecei vai kādam citam tomēr viss ir jākontrolē.Nedrīkst visu atstāt pašplūsmā.Runājot par iztrūkumu, kā kundze domā pierādīt, ka iztrūkums ir konkrētajai personai? Vai tad inventarizācija ir katru dienu?Un tās milzīgās dzeramnaudas paši dodam.

E ejbekot 10.04.2011

Raksti šo te tvnet, delfu foruma, draugos, .tviteri, cosmo, calis, apollo nu visur, visur kur var.Tautai jazin savi varoni.

P.S. Paldies par info, tai firami iesim ar likumu garam un ari draugiem, radiem so te pateiksim.Tadi ir japarmaca.

tavsdarbs.lv ari ludzu uzraksti.

S Saimniece 10.04.2011

nevajag uzņēmuma naudai piedēvēt dzeramnaudas statusu ...

? ???? 26.04.2011

Nu zini, Saimniece, no taviem komentāriem uzreiz var saprast, kāda Tu esi darba devēja... Tieši tāda pati, kā tās iestādes īpašnieki, domā tikai par to, kā gūt sev maksimālu labumu ar minimāliem līdzekļiem, tas ietver algu nemaksāšanu un attiecīgu izturēšanos pret saviem darbiniekiem. Un starp citu, tā meitene nav nekāda maza kaza un pilda savus darba pienākumus godprātīgi, neatkarībā no tā, ka viņai nav samaksāts. Es pazīstu to meiteni un viņa ir profesionāla ar attiecīgu pieredzi un klientiem viņa patīk un par to liecina daudz kas, arī dzeramnaudas, bet no dzeramnaudām īri nesamaksāsi, tāpēc paklusē un pati Tu esi kaza, tikai nevis sīka, bet lielākā visā Latvijā...

? ???? 26.04.2011

Un zaudējumus viņa nav radījusi nekādus, ja arī kaut kur ir pieļāvusi, kādu kļūdu, tad ir par to atlīdzinājusi, un es zinu par ko runāju, atšķirībā no Saimnieces.

. ...... 09.05.2011

...Mja, attieksme pret darbiniekiem tur nav taa labākā..., par tām algas neizmaksāšanām tik smalki nezinu, bet pietika nedaudz "apostīt tur gaisu", lai saprastu, ka jābūt pilnīgā izmisumā, lai tur uzsāktu darba gaitas... Jā un par pusdienām tiešām taisnība, nav ne darbinieku pusdienas, ne arī atlaides, ja ko pasūti no ēdienkartes... Manuprāt, vietā kur ir virtuve, tas ir nepiedodami, ka darbiniekam jānak ar savu ēdienu, vai jāsūta no ēdienkartes un jāapmaksā pilna summa, bez atlaides... Jā, un arī darba apģērbs jāsarūpe pašiem, līdz ar to, personāls izskatās visai interesanti ...

. ...... 09.05.2011

...Interesanti gan, kāds sakars viesmīlei ar iztrūkumu, jo pasūtijumi tiek atdoti pret rakstisku pasūtijuma lapiņu, kur arī ir pierakstīts konkrētā viesmīļa vārds... un nu jau īstenībā nav vairs gluži akmens laikmets, bet šajā konkrētajā iestādē pasūtijumus un čekus meitenes raksta ar roku... Tātad "mīļie" saimnieki ieviesiet savā sistēmā kārtību un tad apvainojiet viesmīles...
Un "tējas naudas" jau ar tur nav nekādās, labi, ja sanāk pusdienas "nosegt" un, ja arī būtu baigi "dāsnās" tās "tējas naudas", tad tā jebkurā gadijumā nav saimnieku darīšana, jo to darbinieki panāk ar savu attieksmi pret Jūsu uzņēmuma apmeklētājiem..., Tā teikt "nelieniet darbinieku makā"...

V Viesmīle 02.06.2011

Es arī esmu strādājusi šajā vietā un šeit darba apstākļi ir briesmīgi. Vislaik tenkas un aprunāšana no priekšnieču puses notiek tur pat pie letes, vislaik izdomā muļķīgus aizrādījumus un traucē ar tiem apkalpot klientus, vislaik piesienas pie dzeramnaudām, lai gan tā nav viņu darīšana, sauc darbinieces par debīlām un idijotēm un zaglēm, lai gan tā nav. Čeki jāraksta ar roku kā vidusslaikos un kad ir uzrakstīts atlūgums neizmaksāja pusi no pēdējā mēneša algas. Kā arī nodokļus nemaksā godīgi! Šeit tiešām labāk nestrādāt!

. ...... 02.06.2011

...Hmmm, vai tad Saimniecei un Saimniekam vairs nav nekas komentējams???