www.sudzibas.lv Car Wash K.Ulmaņa 27 Krāpšana ar mazgāšanas atslēgu

Car Wash K.Ulmaņa 27 - Krāpšana ar mazgāšanas atslēgu

Pirms servisa apmeklējuma nolēmu nomazgāt auto. Uz K. Ulmaņa gatves car wash mazgātava iegādājos mazgāšanas atslēgu par eur 15. Nomazgāju auto, izmantojot laiku, kas aptuveni atbilst 2 līdz 3 eiro jebkurā auto mazgātava, jo šāda tipa auto mazgātavas izmantoju ļoti bieži. Mazgāšanas atslēgu gan izmantoju pirmo reizi. Pēc servisa apmeklējuma izlēmu vēl izmantot putekļsūcēju. Izmantoju divus impulsu ciklus, kas varētu atbilst 1-2 eiro jebkurā citā, par naudu darbināmā, mazgātuvē. Pēc ilgāka laika šajās brīvdienās izlēmu vēlreiz izmantot šo mazgātuvi (jo šo atslēgu var izmantot tikai dažās mazgātuvēs) , izmantojot pāris impulsu ciklus, kas varētu atbilst 2 līdz 3 eiro (maksimums) mana atslēga izrādījās tukša. Man vēl nācās par 50 centiem pabeigt spodrināšanu. Tā rezultātā, es esmu par 15 eiro ieguvis divas mazgāšanas reizes un putekļsūcēju, kuru aptuvenā vērtība, ja es izmantotu skaidru naudu nepārsniegtu eur 8 (pie tam, tas jau ir maksimālais pieņēmums) . Eleganta krāpšana! Nepērciet mazgāšanas atslēgas, jo tas jūs piesien pie dažām konkrētām vietām, kā arī neizmantojiet šo mazgātuvi - Car Wash K. Ulmaņa gatvē 127!

K

S Sandra Graudiņa 23.04.2021

Labdien! Pirms ko tādu rakstīt, noteikti būtu jānoskaidro, cik maksāja pašas atslēgas iegāde. Parasti tā izmaksā 10 eiro, tā kā Jūs auto nomazgājāt un iztīrījāt par 5 eiro, ne 8 eiro.

K Krists 26.04.2021

Un vai klients var nodot šo atslēgu par 10 eiro atpakaļ? Ja nē - tad tā ir vistīrākā krāpšana.

S Sandra Graudiņa 26.04.2021

To Jums jājautā firmai, kas to nodrošina. Neaizmirstiet, ka arī citas iegādātās preces lietotas nav iespējams atgriezt. Visam ir konkrēts preču atgriešanas termiņš un jāatcerās, ka arī 2 gadu garantija.

K Krists 26.04.2021

Ko jūs te lienat? Ja jūs neesat tā firma, ko jūs te bāžaties?!

S Sandra Graudiņa 26.04.2021

Katram klientam ir iespēja un ir svarīgi izlasīt visus ar atslēgas iegādi saistītos noteikumus, pirms to iegādājas. Tad neviens nebūs jāvaino.

S Sandra Graudiņa 26.04.2021

Tāpat kā ikvienam, te ir tiesības izteikties ikvienam. Neesmu rakstījusi neko agresīvu un negatīvu kā jūs.