Car Wash automazgātuve Deglava ielā - Slikts serviss

Šodien iebraucu automazgātavā Deglava ielā 82.
Nododu auto uz mazgāšanu (virsbūves mazgāšana, roku vasks, pretsāls apstrāde). Samaksāju par pakalpojumu blakus esošajā kafejnīcā, apsēžos un gaidu.
Un tagad seko sūdzības iemesls: pēc ~20 minūtēm pienāk darbinieks, kurš auto pieņēma un vaicā, kas man īsti bija pasūtīts, lai gan viņš veicamos darbus pierakstīja.
Tātad, kad biju apmaksājis rēķinu, vismaz 20minūtes nekādas darbības netika veiktas.
Ļoti slikta apkalpošana, pie tam par pakalpojumiem tur nav tās draudzīgākās cenas.
Iesaku citiem uz turieni nebraukt, doties uz kādu citu tuvumā esošu auto mazgātavu.

R

Aigars31 24.02.2017

hmmm ir kāds ķimikāju nodoklis automazgatuvēm un citām tirišanas iestādēm ? .. ņemu procentu par ideju

Latviešu tautas 24.02.2017

"Samaksāju par pakalpojumu blakus esošajā kafejnīcā" - - - ?
"pēc ~20 minūtēm pienāk darbinieks, kurš auto pieņēma un vaicā, kas man īsti bija pasūtīts, lai gan viņš veicamos darbus pierakstīja.' - - - A Jūs domajāt ka darbā jau pieņem telepātus?
No sūdzibas neko nevar saprast!

Bet rokas vismaz ievaskoja? Jeb joprojām staigā apkārt ar neievaskotām?

R Roberts 24.02.2017

Dunduki te laikam tikai kaut ko komentē

Nē, Robert! Dunduki raksta sūdzības.

Aigars31 24.02.2017

visi dzivnieki ir aizsargājami . it sevišķi dunduki .. viņi ceru nav tikai mūsu atmiņās