www.sudzibas.lv CAR SALE KRĀPŠANA Afēru krāpšanās darbības !!!!!!!

CAR SALE KRĀPŠANA - Afēru krāpšanās darbības !!!!!!!

Man pazīstam cilvēks paņēma pie šiem auto uz Nomaksu. Un taja paša diena auto tika konstatēts defekts kurš izmaksātu ap 1500€ plus šiem katru mēnesi jamaksa 300€ par auto un rakstot viņiem privāti uz Watsap ka auto ir nebraucama stāvokli uz ko atbilde bija mēs neko nezinām un vis . Tāpēc šis cilvēks rakstīs iesniegumu policija un vāks iesniegumus par to kantori lai shiem būtu problēmas jo tā viņi pelna ar krāpšanu un smērē cilvēkiem mašīnas ar defektiem! Un ir daudz cilvēku kurus viņi ir uzmetusi tapec es domāju nebūtu problēmas savākt iesniegumus uz viņiem 👌Plus atklājas Fakts to ka šis auto ir aprīkots ar automātisko ātruma karbu. Bet CSDD reģistra ir norādīta Manuāla ātrumkārba un ka tas esot SEDANS!?!
Afēras šiem iet pilna sparā iesmērēs auto un beigas gribēsiet atgriezt viņi Sanja rakstīt no visādiem numuriem draudēt 😂👌
Atrodas viņi Rīgā Jaunpils iela 5a
Un visi auto kas viņiem ir tur visi nav braucamā stāvokli un es velos lai visu tie kas ir saskārusies ar šiem personāžiem uzrakstat man PM! Un maksimali SHARE šo postu ! ‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️
Ir vēl šādi telefona numuri kuri pieder viniem no kuriem naktis raksta draud un neadekvātas lietas raksta.

+371 28 166 051

+371 26 014 140

Šie numuri pieder vienam un tam pašam cilvēkam . Kas itka strādājot tanī placi ir vēl Informācija no viena cietuša ka šis darbinieki tur nodarbojas ar auto pārdzīšanu un šim kadram nesot autovadītāju tiesības! Un vīņs tirgo tos auto ko dzen no bedrēm šis kantoris ir reģistrēts Igaunijā ka ari viņiem ir saistībā ar ‼️BUS
RENT‼️
http. https://www.sudzibas.lv/car-sale-krapsana-c2199619